بخشندگان برای کریسمس در خانه خواهند بود

بخشندگان برای کریسمس در خانه خواهند بود

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان موج دوم بخشودگی ترامپ هستند. در این لیست پاول منافورت و راجر استون وجود دارد اما جولیان آسانژ را شامل نمی شود.

میهمانان:

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی در مرکز پزشکی ادغام جورج واشنگتن | یک فشار کشنده پدیدار می شود

دکتر آنت بوسورث – پزشک طب داخلی | چگونه کتو می تواند به ایمنی هیث کمک کند

تایلر نیکسون – مشاور حقوقی راجر استون | ببخشید! سنگ یک پاس می گیرد

مانیل چان – میزبان RT America’s In Question | لحظه آیزنهاور ترامپ؟

سویه جدید COVID وجود دارد که به نظر می رسد به راحتی بین افراد گسترش می یابد. از هم اکنون ، هیچ مدرکی مبنی بر کشنده یا مقاوم بودن سویه جدید در برابر واکسن های COVID-19 مشخص نشده است. مدیر پزشکی دکتر میخائیل کوگان آخرین اطلاعات در مورد ویروس جدید را به ما می دهد.

تعطیلات به دلیل شیوع ویروس به زمان خطرناکی تبدیل شده است. آنچه در طول جشن می خورید می تواند سیستم ایمنی بدن شما را بهبود بخشد یا به آن آسیب برساند. دکتر آنت بوسورث پزشک داخلی توضیح می دهد که چه غذاهایی برای مقابله با بیماری کمک می کند.

ترامپ همان کاری را می کند که همه روسای جمهور در هنگام خروج از کاخ سفید انجام می دهند ، با بخشش گسترده. تاکنون دوستان وی که تحت تأثیر تحقیقات روس گیت در میان بسیاری دیگر قرار داشته اند نجات یافته اند. مشاور حقوقی راجر استون تایلر نیکسون در مورد پیشینه و آینده راجر استون کاملاً عفو شده صحبت می کند.

قبل از اینکه دویت آیزنهاور کاخ سفید را ترک کند ، او سخنرانی تند و تیز تاریخی را به شهروندان ایالات متحده در مورد “مجموعه نظامی-صنعتی” هشدار داد. ترامپ فقط سخنرانی کرد و به لایحه محرمانه محرمانه ای حمله کرد که سرانجام وتو کرد. مجری RT مانیل چان به این برنامه پیوست تا دیدگاه خود را درباره تأثیر سخنرانی ترامپ ارائه دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم