بحران لبنان بدتر شد؛ اهداف انگلیس گزارش روسیه؛ ترامپ نمایندگان فدرال را به شیکاگو می فرستد

بحران لبنان بدتر شد؛ اهداف انگلیس گزارش روسیه؛ ترامپ نمایندگان فدرال را به شیکاگو می فرستد

واقعاً پشت بحران لبنان چیست؟ بعلاوه ، ما اتهامات نادرست انگلیس را به روسیه و رئیس جمهور آمریكا ، رویكرد ناشنوا و ناشنوا برای حل خشونت و وحشیگری در آمریکا می پوشانیم.

دکتر هچام صفی الدین، استاد تاریخ خاورمیانه مدرن در کالج کینگ کالج لندن ، جدیدترین مشکلات اقتصادی لبنان را دارد. لبنان در بحران کورو ویروس صرفه جویی نشده است ، اما بدشانسی برای این کشور ، ویروس در میان یک بحران اقتصادی آهسته ساختمان که به نظر می رسد طی چند ماه گذشته به طور ناگهانی با گاز مواجه شده است ، با قطع برق در چند ساعت در روز ، قیمت مواد غذایی آنقدر بالا رفته و آنقدر سریع که فراتر از دسترس برخی از شهروندان است ، پوند لبنانی 80 درصد از ارزش خود را طی یک سال گذشته از دست داده و بانک ها و شهروندان کشور از ارز خارج می شوند. به نظر می رسد که لبنان در یک بحران جدی قرار داشته باشد ، به نظر نمی رسد. اما چگونه کشور به اینجا رسید؟

جیم کاواناغ، تحلیلگر سیاسی ، مفسّر و ویراستار The Polemicist ، گزارشی از انگلیس را که روسیه را هدف قرار داده ، تجزیه می کند. کمیته اطلاعاتی و امنیتی پارلمان انگلیس گزارشی را منتشر کرده است که می گوید: “انگلیس در رابطه با تلاش های روسیه برای مداخله در سیاست انگلیس ،” چشم از توپ “گرفت و به عمد ادعاهای یک کرملین را” براق کرد “. حمایت مالی از مبارزات انتخاباتی در جریان رفراندوم Brexit ، “سی ان ان سی شنبه گزارش داد. برخی گفته اند که دولت نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، نمی خواهد واقعیتی را که رخ داده است ، فاش کند ، در حالی که در این گزارش آمده است: “سازمان های اطلاعاتی انگلیس تحقیق نکرده اند ، زیرا آنها امنیت این کشور را نمی دیدند. [the] سی ان ان خاطرنشان کرد: روند رای گیری در انگلیس به عنوان بخشی از نقش آنها به دلیل ترس از این مسئله “سیب زمینی داغ” است. “ما از این موضوع چه می گوییم؟

جمال “DJ One Luv” محمد، مجری برنامه رادیویی Love Lounge در Square1Radio.com ، صحبت كرد كه در مورد ترامپ ارسال ماموران فدرال به شیكاگو در این هفته در تلاش برای مبارزه با خشونت در این شهر صحبت شد. آیا این قیام را فروکش خواهد کرد یا سوخت را به حرکت اضافه می کند؟ Chicago Tribune گزارش داد که وزارت امنیت میهن قصد دارد حدود 150 مأمور را برای کمک به دیگر مأموران اجرای قانون فدرال و پلیس شیکاگو مستقر کند. روزنامه آسوشیتدپرس گزارش داد ، روز دوشنبه ، شهردار لری لایت فوت نامه ای را به ترامپ ارسال كرد كه در آن “جزئیات روش های دولت فدرال می تواند به شهر در كاهش خشونت از جمله اصلاح ایمنی اسلحه ، پشتیبانی از امنیت عمومی ، دسترسی به جامعه و سرمایه گذاری در جامعه كمك كند.” آیا دولت واقعاً ناشنوا از این مسائل است که کشور را دچار مشکل می کند؟

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]