بحران انسان دوستانه یمن؛ بدون ائتلاف جنگ سرد؛ اتحادیه اروپا به توافق بودجه می رسد

بحران انسان دوستانه یمن؛ بدون ائتلاف جنگ سرد؛ اتحادیه اروپا به توافق بودجه می رسد

ایالات متحده چه نقشی در کمک و فروتنش در بحران بشردوستانه یمن و برانگیختن لفاظی ضد چین دارد که می تواند به یک جنگ سرد جدید منجر شود؟

کتی کلیهماهنگ كننده Voices for Creative Non خشونت ، با بحران انسان دوستانه یمن مقابله می کند. این کشور همچنان در میانه جنگ وحشیانه قرار دارد و بحران انسانی همراه با آن اکنون سال هاست که بدترین وضعیت جهان است. به نظر می رسد بسیار قابل پیشگیری است ، اما ما به راحتی نمی توانیم ایالات متحده را متوقف کنیم تا از شر عربستان سعودی کمک کند تا ترس از وحشت در این کشور را به شرم و شرم بزرگ ما متوقف کند. جنگ و قحطی یمن مانع از رسیدن همه گیر بیماری همه گیر COVID-19 به کشور نشده است: این بیماری اکنون در حال ویرانی در سیستم مراقبت های بهداشتی است که اساساً تحت فشار جنگ و قحطی فرو ریخته است. و اکنون ، یک نفتکش عظیم نفتی که از سال 2015 از بندر یمنی راس عیسی متوقف شده است ، به طور خطرناکی بی ثبات می شود. چگونه به اینجا رسیدیم و چگونه می توانیم از یک فاجعه زیست محیطی جلوگیری کنیم؟

دنی هایپونگ، عضو ویراستار گزارش سیاه برنامه و هم میزبان “گزارش دستور کار سیاه ارائه می دهد: لنز چپ” ، درباره اطلاعات غلط و اتهامات مبنی بر اینکه چین “تهدید به حاکمیت ایالات متحده” ، “اجبار رهبران مشاغل” و “ارعاب شهروندان آمریکایی” است ، بحث می کند. زیرا این روزها ، این شهروند خاص آمریکایی اکثراً توسط پلیس پارک ایالات متحده و سایر نیروهای انتظامی و آمریکایی ها در خیابان ها مرعوب می شود. او همچنین قطعه جدید خود را برای گزارش دستور کار سیاه توضیح می دهد ، که در آن او این وضعیت را یک جنگ جدید سرد با چین توصیف می کند.

دکتر ویجی پرشادمدیر Tricontinental: انستیتوی تحقیقات اجتماعی و سردبیر اصلی کتاب LeftWord ، معاملات مالی اتحادیه اروپا را تجزیه می کند که این بلوک را در حال حاضر به ضرر شهروندانش جمع می کند. همچنین ، چگونه می توانیم به کشورهای در حال توسعه فلج شده توسط coronavirus کمک کنیم؟ و ما تجزیه و تحلیل می کنیم که چگونه جنبشهای چپ گری نابود می شوند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]