بحرانهای سلامت ، اقتصادی و عدالت نژادی به هیچ وجه پایان نمی یابد

بحرانهای سلامت ، اقتصادی و عدالت نژادی به هیچ وجه پایان نمی یابد

با افزایش بیکاری ، ایالات متحده به نظر می رسد مانند دولت شکست خورده است. MSM هدفهای هدف را روی Bountygate حرکت می کند. آیا رهبر جوخه اعدام شده هائیتی با عدالت روبرو خواهد شد؟

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دکتر ریچارد وولف، اقتصاددان و استاد دانشگاه جدید مدرسه و نویسنده کتاب جدید “درک مارکسیسم” برای گفتگو در مورد آخرین دلسرد کننده اعداد بیکار ، خواه تغییر شیوه های اخیر در لفاظی ها از کاخ سفید و جمهوریخواهان کنگره نشانه دور دیگری از بررسی های محرک است ، و چگونه عدم موفقیت طبقه حاکم برای رسیدگی جدی به بهداشت عمومی یا بحران عدالت نژادی کشور را به مرحله فروپاشی می کشاند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ویت رید، یک روزنامه نگار ، تحلیلگر اسپوتنیک نیوز ، و تهیه کننده مورد نیاز ، به هر روشی برای به روزرسانی روایت “Bountygate” و توضیح اینکه چگونه حرکت آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده برای فاصله گرفتن از داستان باعث شده است که جناح های رقابتی در داخل کشور امنیتی و جریان اصلی قرار بگیرند. رسانه ها برای انتقال موقعیت های هدف در داستان.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند کیم آویزسردبیر بخش انگلیسی هائیتی لیبرت ، در مورد آخرین مقاله خود ، “Wikileaks: کابلهای دیپلماتیک ایالات متحده مخفی برجسته خطر” برجام “ممکن است عدالت را برجسته کند ،” آیا سیستم دادگستری هائیتی مجهز به اداره سابق سیا و جوخه مرگ است. رهبر امانوئل “Toto” ثابت ، و نقش کنستانت در کمک به حفظ سلطه امپریالیستی خارجی هائیتی.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جیم کاواناغ، یک تحلیلگر سیاسی و همکار Counterpunch و ThePolemicist.net برای گفتگو در مورد تضاد بین تلاش برای جذب مترقیان به سمت دمکرات از طریق “نیروی پیشرو” برنی سندرز و جو بایدن و فشار مداوم این حزب برای پهلو گرفتن رئیس جمهور ترامپ از درست در مورد سیاست خارجی ، رابطه بین سوء مصرف مواد در جوامع کار در اینجا و کارزارهای مختلف سیا برای تأمین بودجه ارتش های پروکسی خارجی با قاچاق مواد مخدر به ایالات متحده ، و نقشی که رسانه های اصلی در مشروعیت بخشیدن به کودتاهای امپریالیستی ایفا می کنند که بعداً آنها را رد می کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم