بحث و گفتگوی ستاره واقعی VP: روندهای پرواز مایک پنس در Wordwide ، حساب های طرفداران خود را دریافت می کند

بحث و گفتگوی ستاره واقعی VP: روندهای پرواز مایک پنس در Wordwide ، حساب های طرفداران خود را دریافت می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بلافاصله لحظه منفجر شدن لحظات توییتر پس از چرخاندن سر مایک پنس به مدت تقریباً دو دقیقه در حین بحث معاون ریاست جمهوری ، پرواز به سرعت در سرتاسر جهان افزایش یافت و به قلب مردم رفت و ظاهراً “پیروز” بحث نیز شد.

به سختی کسی در شبکه های اجتماعی در مورد برنامه های سیاسی دو مبارزات ریاست جمهوری بحث می کند ، زیرا آنچه واقعاً این نمایش را به سرقت برد پرواز در سر مایک پنس در میانه بحث درباره مسائل نژادی بود ، در حین بحث معاون ریاست جمهوری با کامالا هریس.

همانطور که برخی از کاربران اشاره کردند ، مگس حداقل 2 دقیقه بر روی سر معاون فعلی رئیس جمهور صرف شد ، در حالی که او همچنان به صحبت می پرداخت ، بدون اینکه در مورد حشره عمیقا او را بلند کند ، صحبت کند.

در حالی که میم های مربوط به مهمان مناظره غیرمنتظره موضوع های توئیتر را جمع می کرد ، پرواز بلافاصله تمام موضوعات دیگر بحث را تحت الشعاع قرار داده و به سمت روندهای جهانی حرکت کرد.

در روشی که ظاهراً سریع ترین راه برای شهرت است ، پرواز توجه روزنامه نگاران و افراد مشهور را به خود جلب کرد – حتی نویسنده ترسناک استیون کینگ ایده “ارباب مگس ها” را با بازی مایک پنس ارائه داد.

بسیاری از افراد سریعاً حساب هایی را برای ستاره تازه متولد شده ایجاد کردند ، و این نشان می دهد که مگس خوش شانس بود که بهترین جایگاه را در این مناظره کسب کرد.

تصویر مگس نیز ظاهراً توسط مبارزات انتخاباتی بایدن به عنوان یک سفیر استخدام شده است ، بایدن قبلا یک دامنه اختصاصی پرواز ایجاد کرده و به وب سایت خود منتهی می شود ، و کمپین به سرعت برخی از محصولات تازه را در محل اعلام می کند.

مارک همیل ، یک نماد جنگ ستارگان ، در کلوپ هواداران پرواز ثبت نام کرد و همینطور ستاره مارول مارک روفالو.

جورج تاکی آیکون پیاده روی ستاره ای با کمی تغییر دادن شعار “زندگی های سیاه اهمیت دارد” پنس را مسخره کرد.