با K-Pop عصبانی نشوید: هواداران گفته می شوند برنامه پلیس دالاس را غیرفعال کرده اند در حالی که اعتراضات جورج فلوید خشمگین شد

با K-Pop عصبانی نشوید: هواداران گفته می شوند برنامه پلیس دالاس را غیرفعال کرده اند در حالی که اعتراضات جورج فلوید خشمگین شد

دالاس PD پیش از این iWatch دالاس را راه اندازی کرده بود – برنامه ویژه ای برای تسهیل در ردیابی معترضین ، زیرا ایالات متحده در بازداشت پلیس شاهد تظاهرات گسترده خیابان ها در مورد مرگ یک مرد آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید بود. با این حال ، تلاش برخی از شهروندان به سرعت برنامه را از سرویس خارج نکرد.

به نظر می رسد جامعه K-pop وزن خود را پشت سر معترضین ایالات متحده قرار داده است ، زیرا یک اداره محلی پلیس در دالاس ، تگزاس سعی در دعوت از شهروندان برای ارسال شکایات ناشناس در مورد اقدامات “غیرقانونی” معترضین داشت.

آنها نوشتند: “اگر ویدئویی از فعالیت غیرقانونی از اعتراضات دارید و می خواهید آن را باDallasPD به اشتراک بگذارید ، می توانید آن را در برنامه iWatch Dallas بارگیری کنید”. .

با این حال ، در یک پاسخ فوری ، توییترها برنامه ویدیویی مربوط به ربودن را با فیلم ها ، الگوهای رفتاری ، فن های K-pop مرتبط نکردند و همه بقیه را به انجام همان کار تشویق کردند.

بسیاری از فیلم های ویروسی منتشر شده حاکی از حمله پلیس به جمعیت و متوسل شدن به باتوم و گاز اشک آور و غیره بودند ، زیرا معترضین با تجمع خود حرکت کردند.

برخی از افراد حتی محصولات رسانه ای مانند SpongeBob SquarePants memes و فیلمنامه Bee Movie را به برنامه پلیس دالاس ارسال کردند ، جدا از یک سری فن ، قابل حمل اشاره شد.

تلاش های طرفداران K-pop ظاهراً ثمربخش بودند ، زیرا درست یک روز بعد ، Dallas PD اعلام کرد که iWatch Dallas به طور موقت پایین آمده است ، با استناد به “مشکلات فنی”.

اگرچه این نیرو دقیقاً مشخص نکرده است که منظور از این مشکلات چیست ، بسیاری از کاربران توییتر این بلاک را به اسپم های هماهنگ هواداران K-pop نسبت دادند ، با هدف جلوگیری از نگه داشتن پلیس از معترضین.

طرفداران K-pop معمولاً مشتاق توییترها هستند و مشتاقانه کلیپ های هنرمندان مورد علاقه خود را در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند.

به گزارش Mashable ، با این وجود ، بسیاری از هواداران اخیراً با تلاش برای حفظ #BlackLivesMatter و #GeorgeFloyd در مکان های برتر روند ، صدای توئیت در مورد گروه های محبوب خود را متوقف نکردند.

آمریکا طی چند روز گذشته با اعتراض گسترده هزاران نفری علیه مرگ جورج فلوید مرد سیاهپوست آمریکایی به دست نیروی انتظامی مینیاپولیس و وحشیگری پلیس به طور گسترده درگیر شد ، در حالی که تظاهرات ها به طور فزاینده ای به شورش های خشونت آمیز با درگیری با پلیس تبدیل می شوند. غارت ، و غارت و آتش سوزی در بیش از 75 شهر ایالات متحده است.

هزاران سرباز گارد ملی برای گشت زنی در شهرهای بزرگ ایالات متحده در 15 ایالت فراخوانده شده اند که حداقل 40 شهر برای پراكنده كردن جمعیت خشمگین ، حداقل 40 شهر را برای جلوگیری از گشت زنی معرفی كرده اند.

در میان ناآرامی های مدنی ، دراك شاووین كه در حین دستگیری او فلوید را به اعدام خفه كرده بود ، به اتهام قتل درجه سوم و قتل درجه دوم متهم شده است و وی به همراه سه افسر دیگر كه در صحنه حضور داشتند ، اخراج شده است. سرویس.