با 1 میلیون مورد کادوی آمریکا ، “منطق” سرمایه داری برای بشریت پوچ است

با 1 میلیون مورد کادوی آمریکا ، “منطق” سرمایه داری برای بشریت پوچ است

1 میلیون مورد کروناویروس؛ 30 میلیون بیکار؛ ایالات متحده از ضمیمه کردن کرانه باختری اسرائیل پشتیبانی می کند. ریاکاری دموکرات بر علیه ادعاهای جو بایدن

در این اپیزود از Any Anyans لازم ، میزبان های لازم ، شان بلکون و ژاکی لوقمن به استاد پیوستند ریچارد وولف، استاد اقتصاد اقتصاد ارشد ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست و نویسنده كتاب “درک سوسیالیسم” در مورد كاهش تولید ناخالص داخلی آمریكا ، تأثیر اقتصادی مداوم كروناویروس ، شخصیت طبقاتی عمیق تأثیر ویروس و چگونگی پاسخ دولت آمریكا اعتبار سرمایه داری را بیش از پیش تضعیف می كند. شان و ژاكی گفتگو خود را ادامه می دهند استاد وولف صحبت در مورد چگونگی تضادهای ایجاد شده توسط سرمایه داری تاج و تیزبینی باعث شده است تا کارگران در سازماندهی تلاش ها متجلی شوند و اینکه منطق سرمایه داری در رابطه با حفظ بشریت بی معنی است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به فعال و حقوقدان حقوق بشر پیوسته اند جاناتان کوتاب بحث در مورد ایالات متحده در مورد الحاق اسرائیل از کرانه باختری ، بی ثباتی “دولت وحدت” در زمان بنیامین نتانیاهو و بنی گانتز و واقعیت تاج ویروس در سرزمین های اشغالی.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند النور گلدفیلد، یک فعال خلاق ، روزنامه نگار و همرزم پادکست سانسور شده مشترک با لی کمپ برای بحث در مورد دموکرات های برجسته در مورد ادعاهای تجاوز جنسی علیه جو بایدن ، چگونگی لیبرال ها به طور فرصت طلبانه از فمینیسم برای حفظ وضع موجود استفاده می کنند ، چگونه می توان شادی را یافت. اندوه و چگونگی هنر می تواند به مردم در درک شرایط گیج کننده خود کمک کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم