با وقوع بحرانهای اقتصادی ، نژادی و اقلیمی ، سرمایه داری به بن بست می رسد

با وقوع بحرانهای اقتصادی ، نژادی و اقلیمی ، سرمایه داری به بن بست می رسد

لیبرال های مقاومت بولتون را در آغوش می گیرند. سیبری در اثر بحران آب و هوا 100 درجه صعود می کند. نخبگان آمریكایی به دنبال این هستند كه با تحریم های جدید اقتصاد چین را منحرف كنند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند جیم کاواناغ، یک تحلیلگر سیاسی و مشارکت Counterpunch و ThePolemicist.net ، در مورد کتاب جدید مشاور امنیت ملی جان بولتون ، صحبت می کند ، چرا دموکرات های طرفدار “# مقاومت” دموکرات های طرفدار تأسیس “# علیرضا” تا حد زیادی با وجود نبرد مادام العمر وی ، نئوکانون راست را پذیرفته اند و چرا؟ بسیاری از کشورها (از جمله متحدان ایالات متحده) تعدادی از ادعاهای وی را رد کرده اند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند گای مک فرسون، یک نویسنده ، دانشمند ، و استاد برجسته منابع طبیعی و اکولوژی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه آریزونا ، در مورد دمای رکورد زا در سیبری صحبت می کنند ، خواه ما گذشته از بازگشت محیط زیست و ارتباط بین قیام برای عدالت نژادی ، همه گیر و بحران آب و هوا.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند کن هاموند، یک فعال و استاد تاریخ آسیای شرقی و جهانی در دانشگاه ایالتی نیومکزیکو ، برای گفتگو در مورد اینکه چرا هر دو طرف طبقه حاکم آمریکا “به سمت چین” در حال فروپاشی هستند ، چگونگی تصویب قانون سیاست های حقوق بشر اویغور توسط کنگره ایالات متحده را هدف قرار داده است برای سرکوب فعالیت های اقتصادی در چین ، و چرا هرگونه تلاش برای “جدا کردن” اقتصادهای آمریکایی و چین تقریباً به طور قطع در مقابل دولت آمریکا منفجر خواهد شد.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند براندون ساتونمیزبان پادکست گفتمان ، برای گفتگو در مورد اینکه آیا تظاهرات رئیس جمهور ترامپ در تولسا به همان اندازه شکست رسانه ای بود که رسانه های اصلی ارائه می دهند ، چرا پاسخ طبقه حاکم آمریکا به همه گیر و قیام ضد نژاد پرستی نشان می دهد که سرمایه داری با بحران روبرو است مشروعیت ، و اهمیت لغو “copaganda” مختلف نشان می دهد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم