با عجله به بازگشایی ، رستوران ها در خطر ، تاکتیک های اقتصادی اروپا

با عجله به بازگشایی ، رستوران ها در خطر ، تاکتیک های اقتصادی اروپا

هواداران برنی سندرز به عنوان سکسیست ها ، ترول های سمی و بدتر از آن سوء استفاده شدند. کجا عصبانیت هواداران جو بایدن را که هدف اصلی Tara Reade هستند قرار دارند؟

جان راس، همکار ارشد موسسه چونگ یانگ ، دانشگاه رنمین چین ، درمورد تاکتیک های اروپا در مقابله با عواقب اقتصادی این بیماری همه گیر شد و موفقیت برخی از کشورها از طریق درک این موضوع که بهبود اقتصادی فقط پس از بهبود پزشکی حاصل می شود ، کنار گذاشته شد. به گزارش وی ، برخی از کشورهای اروپای شرقی ، که عاقلانه از هشدار پیشرفته خود استفاده کرده اند ، موفق شده اند ویروس را در معرض خطر قرار دهند ، کاری که ایالات متحده برای انجام آن حوصله ای ندارد. آنها در مورد چگونگی استقراض برخی دولتها برای کمک به جمعیت خود صحبت می کنند ، در حالی که برخی دیگر مردم را به سمت کار گرسنگی می کشند و تغییر اجتناب ناپذیر قدرت اقتصادی از غرب به شرق پس از این همه گیری.

صاحب رستوران مستقل سرآشپز جف، که 20 سال در منطقه DC فعالیت داشته است ، توضیح داد که غلتکی که رستوران های این منطقه برای چند ماه گذشته سوار شده اند ، توضیح دادند. این سرآشپز توانست یک وام حمایت از حقوق و دستمزد دریافت کند ، و از باد شدید ناگهانی برای استخدام تعدادی از افراد ، از جمله بسیاری که هفته ها منتظر پاسخگویی در دفاتر بیکاری غرق شده بودند ، استفاده کرد. او هشدار می دهد ، اما این یک بمب کنونی است. این پول در ماه ژوئیه تمام می شود و در این صورت چه اتفاقی برای این کارگران خواهد افتاد؟

ران پلاسون، کمدین و مجری برنامه دریافت خبرهایتان با ران ، به میزبان مفیسیتس باب شلوبر و جمارل توماس پیوست تا در مورد Cuomo در مورد خشونت Cuomo صحبت کنند. نفاق هواداران بایدن به تارا رید حمله می کنند. و دموکرات ها دائماً در حال ناپدید شدن نقشه هایی برای کمک به ما هستند. پسران همچنین درباره رد دادخواست وزارت دادگستری علیه مایکل فلین و سؤال دشوار که غرامت برای بردگی است ، بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]