با توجه به اینکه دولت ترامپ مدارس را به سمت باز کردن سوق می دهد ، در میانه غربی آمریکا موارد COVID-19 در حال افزایش است

با توجه به اینکه دولت ترامپ مدارس را به سمت باز کردن سوق می دهد ، در میانه غربی آمریکا موارد COVID-19 در حال افزایش است

در این قسمت از The Critical Hour ، میزبانانی که دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر مارگارت گلز در مورد کاخ سفید تشویق می کنند بچه ها را به مدرسه برگردانند در حالی که موارد COVID-19 در منطقه میانه غربی در حال افزایش است ، صحبت می کنند.

ایالت های میانه غربی مانند “میسوری ، مونتانا و اوکلاهما” از جمله کسانی هستند که شاهد بیشترین درصد افزایش عفونت ها طی یک هفته گذشته هستند ، در حالی که با تعدیل جمعیت ، تعداد موارد جدید در فلوریدا ، می سی سی پی و آلاباما از سایر ایالت های دیگر پیشی گرفته است. ” روز دوشنبه واشنگتن پست گزارش داد. چگونه این داده ها را تفسیر می کنیم ، همانطور که اکنون در ماه اوت هستیم و در اوایل روند به ما گفته شد که موارد در تابستان مانند آنفولانزا کاهش می یابد؟

از قبل شروع شده است در یک تیتر سه شنبه از واشنگتن پست آمده است: “آراء میشیگان در تأخیرهای پستی قبل از روز سه شنبه مقدماتی درهم تنیده شده است.” در این مقاله آمده است: “مشکلات پست الکترونیکی باعث تحویل رأی های غایب در میشیگان در آستانه ابتدای روز سه شنبه در ایالت ، آزمایش مدیران انتخابات و افزایش ترس از فشار سیاسی بر خدمات پستی ایالات متحده فقط سه ماه قبل از 3 نوامبر شد. ایالت ، جایی که نظرسنجی ها سه شنبه ساعت 7 صبح آغاز شد ، برخی از رای دهندگان گزارش کردند که رای های غایب خود را دریافت نکردند. ما از این چه کاری می کنیم؟

آسوشیتدپرس روز یکشنبه گزارش داد: “تظاهرکنندگان که دوباره یکشنبه در خارج از خانه شهردار لس آنجلس جمع شدند ، اریک گارستی را به این شهر فراخوانده است که اجاره اجاره را برای افرادی که دشوار نیستند جلوی آن را بگیرند ، لغو می کند زیرا همه گیر کوراو ویروس باعث خراب شدن اقتصاد کالیفرنیا می شود.” در همین حال ، در تاریخ 30 ژوئیه در NOLA.com آمده است: “در زیر علامت” اخراج = مرگ “، معترضین ورودی های دادگاهی در نیواورلئان را مسدود می کنند.” بعد چی؟

خبرگزاری فرانسه هفته گذشته گزارش داد: “ده‌ها هزار هوادار رقیب برتر انتخابات الكساندر لوكاشنكو روز پنجشنبه در پایتخت بلاروس مینسكان علیرغم سرکوب روزافزون مخالفان ، تجمع کردند.” این سیگنال چه چیزی را در منطقه ارسال می کند؟

“ایالات متحده همچنان با توجه به حساب های ناشی از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ، به عنوان کنگره تحقیق می کند که وزارت امنیت داخلی [DHS] روزنامه نگاران و معترضین در میان ناآرامی ها در پورتلند ، اورگان ، ردیابی کردند. “واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد. هفته گذشته ما درمورد گزارش پست صحبت کردیم که دفتر اطلاعات و تحلیل DHS (I&A)” گزارشهای اطلاعاتی “را در روزنامه نگاران و معترضین در پورتلند گردآوری و توزیع کرده است. اکنون کمیته اطلاعات مجلس در حال بازجویی است و خواستار پاسخ از DHS است. ما از این مسئله چه می خواهیم؟

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “دفتر سرشماری اواخر دوشنبه اعلام کرد که دست کشیدن درب و سایر فعالیتهای میدانی برای سرشماری سال 2020 یک ماه زودتر از زمان پیش بینی شده متوقف خواهد شد.” “آژانس هفته گذشته نشانه هایی داده بود مبنی بر اینكه فعالیت های میدانی به جای 31 اكتبر 30 سپتامبر متوقف شود تا تعداد دفعات جمعیت را تا 31 دسامبر به رئیس جمهور تسلیم كنند.” سرشماری فرایندی است که در قانون اساسی تصویب شده است. چقدر باید نگران این موضوع باشیم؟

روز سه شنبه ، دنی سجورسن ، بازنشسته ارتش آمریكا ، نویسنده کتاب “وطن پرستی: آمریکا در عصر جنگ بی پایان” ، چاپی را در AntiWar.com با عنوان “من اشتباه كرده ام: كنگره كاوا نیست.” این بد است! “در زیر عنوان آمده است:” جلوگیری از خروج از جنگ ناامیدانه افغانستان که حتی جانبازان آن نیز با آن مخالفت می كنند ، بسیار فجیع به حساب می آیند – و البته برای دوره كنگره. “

مهمان بعدی ما در مورد نئو نازی ها در اوکراین ، تاریخ و نفوذ سیاسی آنها صحبت خواهد کرد. بی بی سی در نوامبر 2019 گزارش داد: “ناسیونالیسم همیشه یک ویژگی در سراسر طیف سیاسی اروپا بوده است ، اما اخیراً رونق حمایت رأی دهندگان از احزاب راست گرای و پوپولیستی وجود داشته است. جارث کپوس ، نویسنده” اوکراین: برای همیشه یک پیاده “. برای بحث در مورد این پدیده به نمایش می پیوندد.

میهمانان

گل مارگارت – متخصص اطفال و فعال اصلاحات بهداشت ، همكاری مقاومت مردمی

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

طالب کریم – معاون سابق اعضای کنگره و مدیرعامل Abe Legal ، سکویی برای کمک به خانواده ها و مشاغل برای زنده ماندن از همه گیر

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

روب کال – ناشر OpEdNews.com و نویسنده “Bottom-Up Revolution: تسلط بر دنیای نوظهور اتصال”

کارلوس کاستاندا – وکیل مهاجرت

دنی سجورسن – بزرگ بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “عدم تعهد میهن پرستانه: آمریکا در عصر جنگ بی پایان”

جارث Copus – نویسنده “اوکراین: برای همیشه یک پیاده”

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]