با تأیید اوباما و سندرز ، دموکرات ها به چپ می گویند “حق رای دهید”

با تأیید اوباما و سندرز ، دموکرات ها به چپ می گویند “حق رای دهید”

ضعف بخش دولتی که برای COVID-19 آماده نشده است. نژادپرستی و خرابکاری توسط مرکزگرایان کارگر در معرض دید؛ اپل و Google ردیابی ویروس از طریق تلفن

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند سابین دنیس، یک اقتصاددان و یک محقق در موسسه تحقیقات اجتماعی Tricontinental ، برای گفتگو در مورد چگونگی دهها بودجه تأمین مالی و خصوصی سازی ، بخش عمومی را در بسیاری از کشورها کاملاً آماده برای بحران coronavirus و چگونگی تثبیت طبقه حاکم در مجبور کردن کارگران برگردانده است. کار کردن نشان از غیرمنطقی بودن عمیق سیستم اقتصادی ما دارد ، و اینکه چرا دولت چپ در کرالا برای بحران بهتر از بخش هند است که مستقیماً توسط رئیس جمهور راستگرای نارندرا مودی اداره می شود ، بسیار بهتر است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند آسا وینستلیروزنامه نگار تحقیق و ویراستار دانشیار با انتفاضه الکترونیکی برای گفتگو درمورد “گزارش کار درمورد ضد گرایی” که نشان داد جناح طرفدار تأسیس حزب کارگر نه تنها به رفتارهای نژادپرستانه ، سوء رفتارگرانه مشغول بود بلکه تبلیغات حزب خود را خرابکاری می کرد. چشم انداز انتخاباتی رهبر حزب سابق جرمی کوربین ، چگونگی حرکت رهبر جدید کارگر کیر استامر از تجدید روابط بین مرکزگرایان بلری و لابی اسرائیل پرده برداشت ، و اینکه چرا اتهاماتی که گزارش طرفدار فلسطین از وینستانلی را “ضد ستیزی” تشکیل می دهد ، جنبش صهیونیستی را نشان می دهد. این اصطلاح بدبینانه و انتخابی در برابر دشمنان درک شده آن است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به تکنسین پیوسته اند کریس گارافا در مورد خبرهایی مبنی بر همکاری Google و Apple در ایجاد برنامه ای که امکان ردیابی شیوع ویروس را با ردیابی حرکات حامل های آن فراهم می کند ، صحبت کنیم ، چرا چنین برنامه ای به دلیل عدم وجود آزمایش گسترده در سیستم مانع می شود. امروز ایالات متحده ، و چه نوع از پیامدهای برنامه می تواند برای حفظ حریم خصوصی ما باشد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جیمز اوایلمدیر پیشین سیاست میراث فرهنگی در مرکز زندگی مردم و میراث فرهنگی در مؤسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره انستیتوی مطالعات سیاست ، برای گفتگو در مورد دلیل تأیید باراک اوباما از جو بایدن ، نشانگر اوج یک کار هماهنگ برای تحکیم قدرت در پشت سناتور پیرمرد دلاور ، چرا افراد چپ باید با هواداران برنی سندرز درگیر شوند تا بتوانند جنبشی بدیل برای مقابله با دوقلوی سرمایه داری دو حزب ایجاد کنند ، چرا نامزدی موفقیت آمیز جو بایدن برای دموکرات ها پیروزی برای مردم سیاه نیست ، چرا؟ تحریم های مرگبار دولت ترامپ علیه همسایگان آمریکای لاتین و خاورمیانه “جنایات علیه بشریت” است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید