با افزایش همه گیر ، نولیبرالیسم کارگران را به مرگ خود می فرستد

با افزایش همه گیر ، نولیبرالیسم کارگران را به مرگ خود می فرستد

در دادخواست ، نیویورک دیم اولیه دوباره احیا شده است. بریتانیا هم اکنون COVID-19 پایتخت اروپا است ، به هر حال بازگشایی می شود. بدتر از این هنوز در شیوع اکوادور رخ نداد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند جورج آلبرو، رئیس کمیته Downstate برای شبکه اقدام پیشرو بروکلین و عضو موسس حزب خانواده های کارگر ، برای گفتگو در مورد این که دموکراتیک 23 ژوئن نیویورک اولیه پس از تشکیل سازمان خود و دیگران دوباره دادخواست شد ، دوباره به دستور دادگاه احیا شد. وی فشار برای ابطال اولیه را تلاشی اندرو اندو کوومو ، رئیس دولت نیویورک ، برای تحکیم قدرت می داند ، و به همین دلیل احتمالاً اختلاف بین کووومو و حزب کار خانواده ها در تلاش برای مانور سیاسی توسط دموکرات های نیویورک وجود دارد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند جان راس، یکی از اعضای ارشد مؤسسه چونگ یانگ در دانشگاه رنین چین و برنده جایزه دار و نشسته اقامت با چندین سازمان رسانه ای چینی ، تا در مورد این خبر صحبت کند که شمار کشته شدگان COVID-19 در انگلیس فقط نسبت به هر کشور اروپایی دیگر گرفتار شده است ، چرا نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در حال پیشبرد برنامه هایی برای “بازگشایی مجدد” این کشور به دلیل وخیم تر شدن اوضاع است ، و به نظر می رسد چرا رسانه های بریتانیا عدم پذیرش گسترده این اقدامات را پنهان می کنند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به روزنامه نگار ، نویسنده و محقق مستقل پیوستند دنیس روگاتیوk برای بحث درباره اینکه چرا شیوع گسترده کروناویروس در اکوادور فقط در هفته های اخیر بدتر شده است ، چگونه دولت نئولیبرال لنین مورنو از لحظه ای استفاده می کند تا آزار و اذیت سیاسی سیاسی چپ چپ سابق اکوادور را تحریک کند. رافائل کوره و آخرین مورد حمله نظامی حمله شده به ونزوئلا هفته گذشته توسط مزدوران آمریکایی از کلمبیا آغاز شد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جمارل توماسمجری “عدم رضایت سیاسی” در رادیو اسپوتنیک و میزبان پادکست “صابون پیشرفته” برای گفتگو در مورد اینکه چرا سیاه پوستان با سرعت بسیار بالاتری از سفیدپوستان در میان همه گیری ها می میرند ، آنچه می گوید دونالد ترامپ ظاهراً در جریان است. از راه خود برای محافظت از جو بایدن از ادعاهای تجاوز جنسی که در حال حاضر با آن روبرو است ، و چرا مترقی ها با انتخاب ترامپ یا بایدن می توانند “بین صخره و یک مکان سخت” گرفتار شوند ، باید با انتخاب ترامپ یا بایدن ، پایگاه مستقلی از قدرت ایجاد کنند. سیستم برای ایجاد یک جایگزین واقعی وضع موجود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم