با افزایش درگیری های نژادی ، ایالات متحده آمریکا قوانینی را برای ممنوعیت اعتراضات تصویب کرده است: آیا این آمریکایی است؟

با افزایش درگیری های نژادی ، ایالات متحده آمریکا قوانینی را برای ممنوعیت اعتراضات تصویب کرده است: آیا این آمریکایی است؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر اممیت رایلی ، استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw همراه است.

طبق گفته PEN America ، که اخیراً گزارش جدیدی را در این باره منتشر کرده است ، “یک جنبش مصمم اتفاق افتاده است ، که اکثراً در خارج از چشم مردم اتفاق افتاده است ، برای نمایندگی کردن اعتراض عمومی و نقاشی تظاهرکنندگان به عنوان خطرناک یا حتی جنایتکار.” همه اینها به عنوان NPR صورت می گیرد. روز چهارشنبه گزارش داد ، “فقط یک روز پس از درگذشت جورج فلوید ، مرد سیاه پوست که دستگیری وی توسط یک رهگذر ضبط و در رسانه های اجتماعی منتشر شد ، مینیاپولیس با اعتراضاتی روبرو است که فراتر از محدوده شهرها پخش شده است.” واقعاً اینجا چه خبر است؟

والت استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد: “آنتونی فاوسی ، متخصص برجسته در زمینه بیماریهای عفونی دولت ، گفت هیدروکسی کلروکین یک درمان مؤثر برای COVID-19 نیست و خواستار احتیاط شد زیرا جمهوریخواهان و دمکرات ها برنامه های خود را برای اواخر تابستان امسال برنامه ریزی می کنند.” رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ “اظهار داشت هفته گذشته وی هیدروكسیكلروكین را به عنوان یك اقدام پیشگیرانه در نظر گرفت ، با وجود هشدار ماه گذشته از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا مبنی بر اینكه این دارو با مشكلات جدی قلبی مرتبط است و باید فقط در بیماران بستری یا به عنوان بخشی از بالینی استفاده شود. محاکمات ، “ژورنال اشاره کرد.

SpaceX بعد از ظهر چهارشنبه پرتاب دو فضانورد ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی به دلیل هوای طوفانی در فلوریدا ، به تعویق افتاد و از نوبت به روز شنبه رسید. وال استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد: “مأموریت در انتظار مدت طولانی اولین بار شرکتی بود كه تاكنون با ساخت سخت افزارهای تجارتی كه انسانها را با خود حمل كرده و با آنها ارتباط برقرار كرده بود پرواز می كرد”. “اگر شرکت اکتشافات فن آوری فضایی سرانجام به آن هدف برسد ، یک تغییر اساسی در تلاش های فضایی این کشور خواهد بود ، این نخستین پرتاب انسان از خاک ایالات متحده از سال 2011 است. این همچنین نشانگر یک نقطه عطف طولانی مدت برای ناسا و یک دستاورد بسیار زیاد است. برای SpaceX و بنیانگذار میلیاردر آن ، الون مسک “. CNET در مقاله 17 مه در مورد نیروی فضایی ایالات متحده گزارش داد: “مفهوم اصلی فراخوان اسلحه برای راهی جدید برای مقابله با امور نظامی در مدار زمین است. نه ، این بدان معنی نیست که سربازان آسمان با لیزر دور می شوند. بلستر ، به سبک “Moonraker”. این ارتباط بیشتری با استفاده و محافظت از ماهواره هایی دارد که برای جنگ مدرن ضروری هستند ، به ویژه برای کشورهای پیشرفته مانند آمریکا و برخی از مخالفان بالقوه آن. ” آیا این آغاز جنگ فضایی است؟

میهمانان:

دکتر امیت رایلی – استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw.

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال دارای مجوز و متخصص طب چاقی که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از مهارت دارند ، ارائه می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

مارک Sleboda – امور بین الملل و تحلیلگر امنیت.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]