با ادامه بن بست ، مک کانل 900 میلیارد دلار طرح محرک ویروس کرونا را برای دو حزب جدید رد کرد

با ادامه بن بست ، مک کانل 900 میلیارد دلار طرح محرک ویروس کرونا را برای دو حزب جدید رد کرد

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا روز سه شنبه بسته پیشنهادی تحریک ویروس کرونا برای هر دو حزب را رد کرد. مشخص نیست که آیا نمایندگان مجلس می توانند طرحی را تنظیم کنند که هم سنا و هم مجلس را راضی کند قبل از پایان سال.

جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری در کالیفرنیا ، برای بحث در مورد رد رهبر اکثریت مجلس سنا از طرح تحریک جدید دو جانبه 908 میلیارد دلاری ، به ما پیوست. این طرح برای شکستن بن بست قانونی ارائه شد زیرا تعداد ویروس های کرونا در سراسر کشور افزایش می یابد. وی همچنین درباره 14٪ کاهش تعداد خرید آخر هفته جمعه سیاه در سال گذشته صحبت کرده و چالش های جدیدی را برای خرده فروشان ایجاد کرده است.

باربارا آرنوین، رئیس جمهور و بنیانگذار ائتلاف عدالت تحول گرا ، برای بحث در مورد اعضای هفت سازمان بزرگ حقوق مدنی ایالات متحده كه برای ملاقات با جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب پیش بینی می شوند ، به ما پیوست. هدف این جلسه فشار آوردن به بایدن برای انتصاب نامزدهای سیاه پوست در پست های برجسته کابینه است. بایدن تاکنون موقعیت های اولیه “خیمه شب بازی” در کابینه و کاخ سفید را به نامزدهای سفید پوست داده است. دریک جانسون ، رئیس NAACP ، روز گذشته گفت که آنها نزدیک به یک ماه پس از روز انتخابات هیچ ارتباطی با بایدن نداشته اند و این نگرانی را برانگیخته است که وی در عمل نکردن به وعده های خود برای ارتقا promote رهبران سیاه پوستان.

دکتر GiGi ال-بایومی، استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار موسسه رودمن در بیمارستان GW ، برای بحث در مورد آخرین اخبار ویروس کرونا ، بازگشت. بعدازظهر دیروز ، هیئت مشاوران متخصص مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها با 13 رأی 1 رای موافق خواستند که کارکنان مراقبت های بهداشتی و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت از اولویت اصلی واکسیناسیون برخوردار شوند. و ، دکتر آنتونی فاوچی ، متخصص بیماری های عفونی روز یکشنبه اعلام کرد که بدترین بیماری ویروسی کرونا تاکنون اتفاق نیفتاده است ، زیرا ایالات متحده پس از تعطیلات شکرگذاری به طور بالقوه با “موجی روبرو شده است”.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و تکنسین فن ، برای بحث در مورد رئیس جمهور ترامپ که تهدید به وتو در قانون مجوز دفاع ملی 740 میلیارد دلاری می کند ، به ما می پیوندد مگر اینکه شامل یک اقدام برای حذف قانون فدرال حمایت از شرکت های فن آوری مانند فیس بوک و توییتر باشد. ترامپ اواخر روز سه شنبه در توئیت خود نوشت: “اگر بخش 230 بسیار خطرناک و ناعادلانه به عنوان بخشی از قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) به طور کامل خاتمه نیابد ، من مجبور می شوم وقتی به میز تحویل بسیار زیبای Resolute فرستاده می شوم ، به صراحت VETO را لایحه کنم.”

ریچارد لاخمان، استاد SUNY آلبانی و نویسنده چندین کتاب ، به دکتر ویلمر لئون می پیوندد تا در مورد پرواز 737 MAX شرکت بوئینگ درباره اولین پرواز پس از زمین از جمله رسانه های موجود در هواپیما در روز چهارشنبه بحث کند. شرکت های هواپیمایی امیدوارند که تلاش روابط عمومی به مسافران نشان دهد که جت دوباره طراحی شده پس از 20 ماه تحریم ایمنی ایمن است. 737 MAX ، پرفروش ترین جت بوئینگ ، در مارس 2019 پس از دو تصادف منجر به مرگ در طی 5 ماه منجر به کشته شدن 346 نفر شد ، بدترین بحران ایمنی صنعت هواپیمایی در دهه های گذشته را به ثمر رساند و رهبری نظارتی هواپیمایی ایالات متحده را تضعیف کرد.

K. J. Noh، فعال صلح ، نویسنده و معلم برای بحث درباره گزارشی مبنی بر موفقیت آمیز بودن موفقیت آمیز سفینه فضایی چانگ -5 دیروز در سمت نزدیک ماه ماه بازگشت. پنگ جینگ ، معاون اصلی طراح کاوشگر Chang’e-5 از آکادمی فناوری فضایی چین تحت شرکت علوم و فناوری هوافضا چین.

ترزا لوندی، متخصص امور دولتی و روابط عمومی و مدیر TML ارتباطات ، LLC و گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، نویسنده و فیلمساز ، برای بحث در مورد تناقض دادستان کل ویلیام بار در مورد ادعاهای رأی دادن رئیس جمهور ترامپ به ما پیوست. روز گذشته ، بار به آسوشیتدپرس گفت که وزارت دادگستری هیچ مدرکی درباره تقلب گسترده رای دهندگان پیدا نکرده است. آقای بار گفت: “تا به امروز ، ما تقلب در مقیاسی را ندیده ایم كه بتواند نتیجه دیگری را در انتخابات تحت تأثیر قرار دهد.”

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، فعال و استاد علوم سیاسی در دانشگاه هوارد ، بازگشت تا در مورد اعتراضات فرانسه علیه لایحه جدیدی که انتشار عکس از پلیس را غیرقانونی می کند صحبت کند. این تظاهرات پس از ویدئوی پلیس مبنی بر آزار و اذیت نژادی پلیس و ضرب و شتم یک سیاه پوست ، در این هفته قویتر شد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]