با ادامه بحران COVID ، احتمال تحریک قبل از ماه نوامبر کاهش می یابد

با ادامه بحران COVID ، احتمال تحریک قبل از ماه نوامبر کاهش می یابد

بحران COVID بی عدالتی سیستمی را آشکار می کند. ترامپ و بایدن بر سر این که چه کسی بیشتر از حد عوضی است رقابت می کنند. محرک بعید به نظر می رسد که دمس ظاهراً دوباره از پس برطرف شد

در این قسمت از برنامه By Any Means Nothing، میزبان شان بلكمون و ژاكی لقمان در مورد آخرین بخش رادیو زندان توسط زندانی سیاسی بحث می كنند مومیا ابو جمال، “فاجعه ای در قلب امپراطوری” و اینکه چرا امتناع مداوم دولت برای مقابله با بحران بهداشت عمومی به نظر می رسد آغاز پایان امپریالیسم ایالات متحده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دیوید سوانسون، یک فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو و مدیر اجرایی جهانی فراتر از جنگ ، برای بحث در مورد آخرین مورد در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، توصیف جو بایدن از ایمی کونی بارت به عنوان “یک فرد بسیار خوب” ، و چرا رقابت “بین یک طرفدار نامزد جنگ و کاندیدای طرفدار جنگ “به این معنی است که بدون توجه به نتیجه در ماه نوامبر ، تغییر زیادی نخواهد کرد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده “آفت نئولیبرالیسم” برای بحث در مورد مذاکرات محرمانه و دوباره بین دموکرات ها و جمهوری خواهان ، چرا بعید است نتیجه ای جز ماده تبلیغاتی برای تبلیغات انتخاباتی ترامپ باشد ، و عدم بهبود واقعی اقتصادی برای کسی به جز طبقه حاکم.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند مونیکا کروزمیزبان اخبار دستیابی به موفقیت ، برای بحث درمورد افشاگری که به هیئت منصفه اعظم پرونده برونا تیلور فرصت داده نشده بود علیه پلیس که زن جوان را کشت ، اتهامات قتل ، اهمیت جهانی پیروزی دور اول توسط حزب MAS در بولیوی ، و حمایت 50 سنت از دونالد ترامپ علیرغم اعتراف رپر به اینكه رئیس جمهور “مردم سیاه را دوست ندارد”.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم