با ادامه اعتراضات سراسر کشور ، بناها و شمایل های نژادپرستانه سقوط می کنند

با ادامه اعتراضات سراسر کشور ، بناها و شمایل های نژادپرستانه سقوط می کنند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به ربکا کیل ، مجری ویرجینیا با جنوبی ها در نیو گراند پیوستند.

اعتراضات ضد نژادپرستی و ضد پلیس در سراسر کشور رو به افزایش است و معترضین خواستار اقدام برای رفع سریعتر مشکلات از آنچه مقامات منتخب مایل یا قادر به انجام آن هستند می شوند. دیشب مارچرز در ریچموند ، ویرجینیا یک مجسمه جفرسون دیویس را پاره کرد ، یک تندیس از کریستوفر کلمب سه شنبه شب و یک ژنرال دیگر کنفدراسیون در روز شنبه. دیگر مجسمه های کلمبوس در هوستون ، سنت پاول و میامی دفع و خراب شدند. مارچرها در سیاتل کنترل یک ناحیه پلیس را به دست گرفتند و آن را “منطقه خودمختار” اعلام کردند. ناسکار اعلام کرد که تمام پرچم های کنفدراسیون را از مسابقات خود ممنوع می کند. و در کاپیتول هیل ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس گفت که او به دنبال حذف تمام مجسمه های کنفدراسیون از سالن مجسمه های پایتخت است.

فرمانده ارشد نیروهای مسلح آمریكا ، ژنرال مارك مایلی ، تلاش كرد تا نقش ارتش را توضیح دهد زیرا تقاضاهای برای حمله به كاخ سفید افزایش یافته است. پنتاگون و گارد ملی در حال حاضر مشغول انجام کارهایی هستند به نام “شستشوی گرم”. این یک تحقیق بعد از اقدام در مورد رفتار آنها در جریان اعتراضات در واشنگتن از هفته و نیم گذشته است. طبق گفته های نیویورک تایمز و واشنگتن پست ، نشانه های اولیه این است که رهبری پنتاگون و گارد ملی در مواجهه با تظاهرات های مسالمت آمیز به طور نادرست رفتار کردند. جرمی کوزاروف، استاد تاریخ آمریكا كه آخرین كتابش با عنوان “روس ها در حال آمدن هستند ، دوباره: اولین جنگ سرد به عنوان تراژدی ، دوم به عنوان فارس” است و به این نمایش می رود.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم