“باید یک پادشاه F ** آمریكایی بود”: دوربین مخفی “تشدید” توقف ترافیك پلیس آمریكا را ضبط كرد.

“باید یک پادشاه F ** آمریكایی بود”: دوربین مخفی “تشدید” توقف ترافیك پلیس آمریكا را ضبط كرد.

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

به گفته پلیس ایالتی ، یک سرباز ایالتی کانکتیکات در ارتباط با توقف ترافیک در تاریخ 18 ماه مه در مرخصی اداری قرار گرفته است.

در حالی که افسران پلیس آموزش داده می شوند تا شرایط را برای تشدید شرایط تشدید کنند ، متیو اسپینا Trooper State Connecticut دانش محدودی در مورد تاکتیک ها در طول یک توقف مترافیک بالقوه تغییر شغلی در ساعت 1:45 دقیقه بعد از ظهر به نمایش گذاشت. به وقت محلی روز دوشنبه در شهر وستبروک.

در چند ثانیه اول فیلم ، اسپینا پس از آنكه مرد از او سؤال كرد كه چرا مأمور نزدیك به راننده دیگری در I-95 كان Connecticut بود به شدت خطرناك می شود ، از توبیخ راننده آگاه است. در حالی که اسپینا به وضوح از زیر سؤال اذیت می شود ، او به مرد می گوید “خداحافظ” ، اما پس از آن دو برابر می شود تا از مرد بخواهد ماری جوانا را تحویل دهد که احتمالاً به نظر ساده است.

صحنه پس از آنكه مرد دستور را به چالش كشيد ، به سرعت تشديد مي شود و ادعا مي كند كه وي داراي مجوز ماري جوانا پزشكي است – كه در ايالت كانكتيكات وجود دارد ، اما مصرف اين ماده در وسايل نقليه در حرام است. هنوز مشخص نیست که آیا راننده به طور فعال از ماری جوانا استفاده کرده است که توسط اسپینا ارجاع شده است.

توصیه می شود ، فیلم زیر حاوی زبان صریح است که ممکن است برخی توهین آمیز به نظر برسند.

سپس اسپینا راننده را مسخره می کند و شروع به بلند کردن صدای خود می کند زیرا او مرتباً خواستار راننده است که از وسیله نقلیه خارج شود. اگرچه درهای جانبی سرنشین خودرو مانع از دید دوربین می شود ، به نظر می رسد که مأمور دست خود را برای باز کردن سلاح خود در حالی که اعلام می کند ، می خواند ، گفت: “شما می خواهید f ** kin” دهان خود را اجرا کنید؟ مشکلی نیست ، شما به مرد مناسب رسیدید. بیرون برو ، بیا. “

اوضاع فرسوده می شود زیرا اسپینا می خواهد مجوز ماری جوانا راننده را ببیند و روشن می کند که وی در حال حاضر به جای دستگیری ، در بازداشت است.

صدای اسپینا ضمن توصیف طرف خود از وضعیت فوق در حالت خیاطی با وسیله نقلیه دیگر ، صدای اسپینا به سرعت هل داد تا حدی که فریاد می زند درباره این رویداد بازگو شده است.

“او تصمیم می گیرد از من عبور کند و مرا دور کند! بسيار خوب؟! بنابراین فکر می کنید که چه کسی هستید ، نگران آنچه هستم نگران هستم؟ ” او به راننده زنگ می زند ، که عذرخواهی می کند و می گوید ، “درست است.”

اسپینا سریع می گوید: “من می دانم که من صحیح هستم.” به گفته این افسر ، این “بدل احمقانه” بود که توسط بازداشت شده کشیده شد و باعث شد وی از تعقیب و گریز دیگر وسیله نقلیه خودداری کند.

“شما فقط نمی توانید آن را تنها بگذارید ، می توانید؟ شما باید یک پادشاه آمریکایی ** باشید ، “او می گوید ، همچنان به توصیف راننده ادامه می دهد. “اگر خدا غیرقانونی در این ماشین باشد ، خداوند به شما کمک می کند.”

طعنه ناسزاگویی اسپینا در مورد این برخورد همچنان ادامه داشت که او درون کوله پشتی این مرد ریشه دوانده بود و از شغلش سؤال می کرد. با پیشرفت ضبط ایستگاه راهنمایی و رانندگی ، راننده از اعتراف نسبت به داشتن “علفهای هرز روچ” خبر می دهد و نارضایتی های افسر در مورد شغل خود آشکار می شود.

“این پادشاه هرگز به این کار پادشاهی ختم نمی شود. 14 ماه وقت دارم من نمی توانم منتظر باشم که پادشاه انجام شود ، “او فریاد زد ، و خلاصه جستجوی وسیله نقلیه خود را برای حرکت به سمت بازداشت شده رها کرد.

علی رغم اعتراف راننده به داشتن “علف هرز روچ” از قبل ، اسپینا با صدای بلند اعلام کرد که ماری جوانا که او کشف کرده است در بسته بندی اصلی دیسپرس آن نبوده و پس از کوبیدن تهاجمی بر روی زمین اقدام به شکستن ظرف می کند.

قبل از کوبیدن درب اتومبیل بازداشت شده ، اسپینا اطمینان می دهد که قوطی شکسته شده است و با استفاده از آن می ایستد.

“دهان خود را ببندید و به مشاغل خود توجه کنید و در راه خود باشید. دیگر هرگز با من نباشید. “هشدار می دهد اسپینا.

فیلم های این برخورد به سرعت به دست معاون کمیسر پلیس ایالتی کانتی کانکت منتقل شد ، که رفتار اسپینا در فیلم های رسانه های اجتماعی را “نگران کننده” توصیف کرد.

وی در بیانیه ای که روز سه شنبه به NBC کانکتیکات ارائه شده است ، گفت: “این نشان دهنده کار بزرگ زنان و مردان پلیس ایالتی کانکتیکات و فداکاری آنها برای محافظت و خدمت در طول این بیماری نیست.” .

پلیس ایالتی اعلام کرد که اکنون تحقیقات درمورد این موضوع در حال انجام است و اسپینا مجدداً به یک میز کار منصوب شده است تا وی در تعامل با مردم نباشد.

بعداً راننده مورد نظر بعنوان کوین جت توسط NBC News شناخته شد. از آن زمان جت یک ویدئوی پیگیری در رابطه با اوضاع منتشر کرده است و ادعا می کند که به واحد امور داخلی اداره پلیس و خبرگزاری های مختلف رسیده است. جت همچنین ادعا می کند که اوضاع را از نزدیک دنبال می کند تا اطمینان حاصل کند که فرد دیگری برخورد مشابه با اسپینا را ندارد.