“باید مثل بایدن به پروفلور می ماند”: کامالا هریس بخاطر ارجاع اشتباه Late Justice RBG به عنوان رپ معروف معروف BIG مسخره شد

“باید مثل بایدن به پروفلور می ماند”: کامالا هریس بخاطر ارجاع اشتباه Late Justice RBG به عنوان رپ معروف معروف BIG مسخره شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اواخر هفته گذشته ، نامزد معاون دموکرات دموکرات در پاسخ به س questionالی در مورد اینکه چه کسی برجسته ترین خواننده رپ را زنده می داند ، پاسخ منفی را تقسیم کرد. پاسخ او توپاک بود – موسیقی دان با نفوذی که بیش از 20 سال پیش به ضرب گلوله کشته شد.

سناتور کمالا هریس روز دوشنبه هنگام خطاب به نامزد جدید دیوان عالی رئیس جمهور ترامپ به اشتباه از روت بدر گینسبورگ به عنوان رپر “Notorious BIG” نام برد به جای استفاده از مانیکر خود “Notorious RBG”. لغزش زبان ، بلافاصله منجر به سبک گرایی و تمسخر از سوی افراد اینترنتی شد.

“او [Ruth Ginsburg] بخشی از فرهنگ ما بود آره. ما با کمال افتخار این تی شرت های معروف بدنام را می پوشیم. از وقتی او گذشت ، والدینی وجود دارند که به فرزندان خود یادآوری می کنند که او به زندگی آنها کمک کرده است “.

در پاسخ ، یک شهروند اینترنتی نوعی بیوگرافی هریس را از آنچه اخیراً از اعترافات شخصی وی آموخته است ، تهیه کرد و بسیاری را به این خنده وا می دارد:

… در حالی که دیگری متوجه “عدم اصالت” وی شد:

“او سعی می کند هیپ شود و او را بهم می زند” ، یکی افت کرد.

“Lol هیچ پدر و مادری وجود ندارد که در مورد دادگاه عالی با بچه های خود صحبت کنند. در صورت لزوم آنها باید متوقف شوند. بگذارید بچه ها کودکی داشته باشند” ، یک شهروند دوم پیشنهاد داد که ظاهراً درمورد جمع کردن بچه ها ، پیراهن هایی با نام “بدنام RBG “در مورد آنها ، و دادگاه عالی در یک زمینه.

توئیتر دیگری ادامه داد: “باید مثل جو به پرولر می چسبید. حداقل او مثل او از س questionsال ها اجتناب می کند” ، و بسیاری دیگر از شباهت ها با بایدن:

“شلیک دیگری به نام زنده ماندن بهترین رپر!” ، کاربر دیگری پوزخندی زد ، در حالی که بسیاری دیگر از لغزش زبان (یا گاف) هریس بی احساس به نظر می رسیدند و می گفتند که آنها مشتاقانه بر سخنان سیاسی نامزد معاون ریاست جمهوری تمرکز می کنند.

یکی از آنها متهم شد: “او چنین جعلی است. من واقعاً از هرگز متقلب ترحم نمی کنم که مجبور به همراهی با این جعل و تقلب باشند”.

دوم گفت: “او باید جدی تلاش خود را برای جلب خونسردی متوقف کند! رقت انگیز است!” ترانه سرای مشهور و هنرمند هیپ هاپ در سال 1996 در سن 25 سالگی در اثر اصابت گلوله در تیراندازی در لاس وگاس درگذشت

جمعه ، 25 سپتامبر ، در كنوانسيون مجازي NAACP حاضر شد ، از نامزد معاون رياست جمهوري حزب دموكرات سال شد كه به نظر او “بهترين رپ زنده” كيست؟

هریس در پاسخ گفت: “توپاک” ، آنجلا رای ، مجری پاسخ داد: “او زنده نیست. شما گفتید ،” او زندگی می کند “.

هریس گفت: “اما زنده نیست”. “می دانم ، من این کار را ادامه می دهم”.

در حالی که رای گفت: “گوش کن ، دختران ساحل غربی فکر می کنند که توپاک همچنان زنده است. من با تو هستم”. هریس لحظه ای فکر کرد و اضافه کرد که “تعداد زیادی” هنرمند وجود دارد.

وی ادامه داد ، “قبل از اینکه از Rye بخواهد س withالات را ادامه دهد ، ادامه داد:” برخی از آنها نیست که من در حال حاضر به آنها اشاره نمی کنم ، زیرا آنها باید در خط خود بمانند. “