بایدن پیکس هریس را به عنوان همسر در حال اجرا. کمپین ترامپ به حملات Birther باز می گردد

بایدن پیکس هریس را به عنوان همسر در حال اجرا. کمپین ترامپ به حملات Birther باز می گردد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با كالیب مائوپین روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی در مورد سناتور كامالا هریس (D-CA) در مورد دریافت گره معاون ریاست جمهوری از نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات جو جو بایدن صحبت می کنند.

در حدود ساعت 4:15 بعد از ظهر روز سه شنبه ، بایدن از هریس به عنوان همرزمان خود نام برد. هنگامی که او به طور رسمی نامزدی را پذیرفت ، هریس نخستین زن سیاه پوست و آمریکای آسیای جنوبی خواهد شد که در لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یک حزب مهم سیاسی ایالات متحده شرکت می کند.

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “تعداد موارد گزارش شده از كروناویروس در آمریكا روز پنجشنبه به 5 میلیون نفر رسید كه دو برابر این تعداد از پایان ماه ژوئن است.” “5 میلیون مارک فقط 17 روز پس از تجاوز کل ایالات متحده از 4 میلیون … ایالات متحده با یک چهارم از عفونت های جهانی منجر به جهان می شود.” روزنامه پست همچنین روز دوشنبه گزارش داد ، “بیش از 97،000 کودک آمریکایی در دو هفته آخر ماه ژوئیه برای کروناویروس مثبت آزمایش کردند … براساس داده های آکادمی اطفال آمریکا و انجمن بیمارستان کودکان.” بعداً در هفته ، “پست” در ادامه گزارش داد ، “روز چهارشنبه ، این کشور بیشترین تعداد کشته شدگان خود را در یک روز تنها از اواسط ماه مه ، نزدیک به 1500 اعلام کرد.” آیا این موج دیگری روی آب است یا نشانه ای از سونامی؟

حسن نصرالله ، دبیرکل حزب الله ، بالاترین مقام بلندپایه این گروه ، جمعه سخنرانی کرد. برای به روزرسانی در مورد آنچه او گفت و به بینش در مورد آخرین تحولات در لبنان ، ما به مهمان بعدی خود یعنی لیث معروف ، پخش کننده و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان می پردازیم. غذاهای آماده شده چیست؟

جمعه است ، به این معنی که ساعت پانل است. ما با جیم کاواناغ ، نویسنده کتاب The Polemicist and CounterPunch و نویسنده مقاله “Over the Rainbow: مسیرهای مقاومت بعد از جورج فلوید” به ما ملحق شده ایم. و توسط دانیل لازار ، روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “جمهوری منجمد” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناخواسته آمریکا”. آنها درباره انتخاب هریس برای بلیط دموکرات و سؤال 100000 دلاری بحث می کنند: آیا زنی که در اوکلند ، کالیفرنیا متولد شد ، که پدرش از جامائیکا و مادرش از هند بود ، خواست دفتر معاون ریاست جمهوری را برای داشتن یک آمریکا طبیعی متولد می کند. شهروند؟

برای تابلوی نهایی ما ، دکتر کلارنس لوزان ، دانشمند علوم سیاسی ، رئیس سابق گروه علوم سیاسی در دانشگاه هوارد ، کارشناس شناخته شده بین المللی سیاست بین المللی و تطبیقی ​​، ناظر بین المللی نظرسنجی ، نویسنده ، استاد و فعال عضو شده ایم. و همچنین واشنگتن دی سی ، جانباز خبری دکتر کالین کمپبل. آنها همچنین در مورد نامزدی هریس ، سرویس پستی ایالات متحده و رسانه های آمریکایی و اسرائیلی که مقصر حزب الله برای انفجار 4 اوت در بیروت هستند ، بحث خواهند کرد.

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

لیث معروف – مجری و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

جیم کاواناوه – نویسنده کتاب The Polemicist and CounterPunch و نویسنده مقاله “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت بعد از جورج فلوید”

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “جمهوری منجمد” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناخواسته آمریکا”

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد ، روزنامه نگار و فعال

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]