بایدن و هریس سوگند یاد کردند

بایدن و هریس سوگند یاد کردند

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان و مجری برنامه John Kiriakou ، درباره وقایع جاری ، رئیس جمهور ترامپ که از واشنگتن دی سی عزیمت می کند ، و جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور تحلیف شدند.

میهمانان

الكساندر مرکوریس – سردبیر TheDuran.com | رئیس جمهور ترامپ جولیان آسانژ را عفو نمی کند ، انتظارات اروپایی ها از دولت بایدن و تونی بلینکن

کالب موپین – سخنران ، نویسنده ، تحلیلگر سیاسی و نویسنده | تحریم های چین پس از عزیمت رئیس جمهور ترامپ ، تاریخ حقوق بشر آمریکا ، میراث زبیگنیو برژینسکی

در ساعت اول ، لی و جان با الكساندر مركوریس در مورد عدم موفقیت رئیس جمهور ترامپ در جنگ ضد جنگ ، اختلافات بین بایدن و ترامپ و نحوه استقبال از دولت بایدن توسط دولت های اروپایی صحبت كردند. الكساندر در مورد تحریم های مایك پمپئو و استیو بانون كه توسط دولت چین اعمال شده بحث كرد. الكساندر گفت جمهوری خواهان جمهوری خواه از چین برای حمله به جو بایدن استفاده می كنند و آمریكا قادر به پذیرش رشد اقتصادی چین نیست.

در ساعت دوم ، لی و جان با کالب موپین در مورد دولت ورودی بایدن ، ریاکاری آمریکا در مورد حقوق بشر و دموکرات ها با استفاده از سیاست خارجی برژینسکی صحبت کردند. کالیب در مورد عملکرد دموکرات ها و جمهوری خواهان برای شکل دادن به برداشت آمریکا در سراسر جهان ضمن نقض حقوق بشر صحبت کرد. کالب در مورد تهدیدی که دولت آمریکا در مورد تئوری های توطئه اعلام کرد ، و هدف خود در مقابله با این نظریه ها صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم