بایدن و ترامپ در مورد حکم ماسک سراسر کشور صحبت می کنند

بایدن و ترامپ در مورد حکم ماسک سراسر کشور صحبت می کنند

در نسخه صبح امروز Fault Lines ، میزبان شین استراناهان و جمارل توماس در مورد آخرین اخبار از جمله موضوعاتی مانند عقب ماندگی بین دونالد ترامپ و جو بایدن درباره موضوع حکم ماسک ، اوضاع در بلاروس و ایالات متحده بحث کردند. رسانه ها سرزنش روایت روسیه را ادامه می دهند.

میهمانان

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت | اعتراضات بلاروس

خانه نیکو – فعال سیاسی و روزنامه نگار پخش ، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه MCSC | کمالا هریس بد است

یان مایلز چونگ – روزنامه نگاری که رسانه ، سیاست و فرهنگ را پوشش می دهد ، مدیر ویراستار در HumanEvents.com | آیا ضد عفونی کننده ضد عفونی روسی آنتیفا است؟

جمارل در نخستین ساعت مونولوگ خود ، در مورد آنچه که وی می داند تهدید وسیله نقلیه خود رانندگی برای کارگران است صحبت کرد. سپس میزبان به مارك اسلوبودا پیوست كه اوضاع کنونی بلاروس را غرق کرد و در آنجا اعتراضات گسترده ای پیرامون انتخابات اخیر انجام داد. مارك توضيح داد كه رهبري بلاروس به دليل كاهش يارانه هاي انرژي با مشكلات اقتصادي روبرو است. مارک در مورد تاریخچه تجزیه اتحاد جماهیر شوروی صحبت کرد و همین امر باعث شده است که بلاروس دیکتاتوری اروپا خوانده شود و بحث کرد که چرا روسیه تحت ولادیمیر پوتین سیاست عدم مداخله در امور سایر کشورها را دارد ، موضوعی که مارک گفت منجر به تاخیر شد. واکنش هنگام سرنگونی ایالات متحده از دولت اوکراین.

در ساعت دوم جمارل و شین به خانه نیکو پیوستند. آنها درباره انتخابات آینده ریاست جمهوری و انتخاب جو بایدن از كامالا هریس به عنوان یار همیار وی بحث و گفتگو كردند. نیکو گفت او معتقد است که هریس انتخاب شده است زیرا بایدن در تلاش بود تا هم به منافع شرکت ها متوسل شود و هم نشان دهد که وی نامزد “قانون و نظم” است. نیکو و میزبان ها توافق کردند که دولت بایدن / هریس با استناد به نه تنها سیاست خارجی بلکه به این ایده که هریس حتی در مورد معترضین Black Lives Matter سخت تر از ترامپ نیز عمل کند ، خطرناک تر از دوره دوم دونالد ترامپ باشد.

در ساعت سوم میزبان به یان مایلز چونگ پیوستند. آنها داستانی جدید در نیویورک تایمز را مورد بحث و گفتگو قرار دادند که “ناخوشایند روسیه” را به خاطر داستانی درباره گروه آتش سوزی های ضد آفتاب با استفاده از کتاب مقدس در اعتراض به پورتلند سرزنش کرد. جمارل اظهار داشت كه آنتیفا گروه كوچكی است و بنابراین می توان از خواستهای خشونت آمیز آنها برای انقلاب چشم پوشی كرد ، اما ایان خاطرنشان كرد كه آنها درگیر آتش سوزی و خشونت از جمله ضرب و شتم اخیر حامی سیاهپوستان بودند. ایان و جمارل توافق كردند كه انتخاب جو بایدن از كامالا هریس موجب ترقی بسیاری در سمت چپ پیشرو ، از جمله هواداران بلک لایز ماتر می شود. ایان گفت که او فکر می کند که اهداکنندگان شرکت های پشتیبان دموکرات های مستقر ، واقعاً خواهان سوسیالیسم نیستند ، بنابراین آنها مایل هستند که چپگرای مترقی را بیگانه کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم