بایدن هاکس صنعت اسلحه استخدام می کند

بایدن هاکس صنعت اسلحه استخدام می کند

رئیس جمهور منتخب پیش بینی شده ، بایدن کابینه خود را از اتاق فکرهای فریبنده که از ثروتمندترین شرکتهای تسلیحاتی کشور تأمین می شوند ، تهیه می کند.

عجمو باراکا، نامزد سابق معاون حزب سبز و یکی از بنیانگذاران اتحاد سیاه برای صلح به ما پیوست تا در مورد طیف وحشتناک نامزدهای فریبنده ای که جو بایدن ، معاون سابق سابق برای مواضع کابینه در نظر دارد ، بحث کنیم. بسیاری از این نامزدها سابقه ای دارند که شامل دفاع از اقدامات نظامی و دریافت پول از ثروتمندترین فروشندگان اسلحه در جهان است.

میشل ویت، میزبان مشترک برنامه رادیویی اسپوتنیک “سوitsاستفاده های سیاسی” برای گفتگوی کمی سبک اما عمیق درباره نشت های داخلی که دونالد ترامپ قصد دارد دوباره در سال 2024 نامزد ریاست جمهوری شود ، به ما پیوست. منابع ناشناس به رویترز فاش کرده اند که ” بر اساس گزارشی ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به متحدانش گفت که قصد دارد در سال 2024 نامزد ریاست جمهوری شود و می تواند نامزدی خود را تا پایان ماه آینده اعلام کند. “

ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه سرباز برای سلامت عقل ، به ما می پیوندد تا گزارش نیویورک تایمز مبنی بر اینکه اختلافات داخلی جمهوری خواهان درباره سرنوشت تصدی گینا هاسپل به عنوان مدیر CIA مورد توجه قرار گرفته است ، در حالی که برخی از رهبران سنا در حالی که رئیس جمهور حمایت می کردند ، مورد توجه قرار گرفتند. متحدان ترامپ به دلیل نقش آژانس در انتشار شکایت سوت زنی که موجب استیضاح شد ، خواستار برکناری وی شدند.

میکو پیلد، فعال و نویسنده “پسر ژنرال” به ما می پیوندد تا آخرین مقاله خود را در مورد سیاست های جو بایدن و کمالا هریس در مورد اشغال سرزمین های فلسطین توسط اسرائیل بحث کنیم. پیلد استدلال می کند که گرچه بایدن و هریس خود صهیونیست اعلام می شوند ، تغییر قدرت در DC “احساس آغاز جدیدی را ایجاد می کند و باید به عنوان فرصتی برای تغییر الگوی فلسطین مورد استفاده قرار گیرد.”

لیث معروف، روزنامه نگار مستقر در بیروت ، برای بحث در مورد گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) در مورد برنامه هسته ای ایران که بیشتر مواردی را که قبلاً درباره این برنامه شناخته شده اند تکرار می کند ، به ما پیوست. مقاله antiwar.com استدلال می کند که این به معنای دور جدیدی از فشار دادن ایران برای پاسخگویی در سایتی است که شواهد اندکی از فعالیت در آن وجود دارد.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت بین الملل ، برای بحث در مورد تحریکات اخیر اوکراین در منطقه دونباس ، در محاصره ملت اروپای شرقی ، به ما پیوست. مقاله اخیر در Nationalinterest.org استدلال می کند که به نظر می رسد زمان و مقیاس این اقدامات ارتباط مستقیمی با انتخاب احتمالی جان بایدن پیشوای سابق دارد. همچنین ، اشتیاق فزاینده ای در کیف برای مذاکره مجدد در مورد برخی از مفاد پروتکل مینسک وجود دارد ، با افزایش تعداد مفسران و سیاستمداران اوکراینی که اجرای این توافق نامه در شکل فعلی آن غیرممکن است.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” به ما پیوست تا در مورد تغییر وضعیت اخیر رئیس جمهور ترامپ در پنتاگون و رابطه آن با اشغال افغانستان صحبت کنیم. آیا استخدام سرهنگ ارتش دویگل داگلاس مک گرگور می تواند حرکتی توسط ترامپ برای پاکسازی نیروها از افغانستان قبل از ترک دفتر در ژانویه را نشان دهد؟

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی برای بحث در مورد اظهارات اخیر رئیس جمهور ایران روحانی مبنی بر اینکه وی مایل است از “هر فرصتی” برای لغو تحریم های ایالات متحده استفاده کند ، به ما پیوستند. روحانی در سخنرانی تلویزیونی روز چهارشنبه در جلسه هفتگی کابینه گفت: “هدف ما برداشتن فشار تحریم ها از دوش مردم ما است.” این اظهارات انتقاد فوری تندروهای محافظه کار در دولت را به دنبال داشت. علاوه بر این ، کالب نظرات خود را در مورد اعلامیه دولت جدید بولیوی مبنی بر اینکه آنها قصد دارند روابط نزدیک بین لاپاز و تهران را بهبود بخشند ، بیان خواهد کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم