بایدن نامزد ریاست جمهوری دموکراتیک را تأمین می کند. آیا او سیاست اساسی را بیان می کند؟

بایدن نامزد ریاست جمهوری دموکراتیک را تأمین می کند. آیا او سیاست اساسی را بیان می کند؟

در این قسمت از The Critical Hour ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با Ajamu Baraka ، كه نامزد معاون ریاست جمهوری حزب سبز در سال 2016 بود ، در مورد افكار كلی وی در مورد كنوانسیون ملی دموکرات صحبت می کنند.

روز سه‌شنبه ، در شب دوم کنوانسیون ملی دموکرات ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، رسماً نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور تضمین کرد. نماینده الكساندرا اوكاسیو كورتز (D-NY) در طی این مراسم 60 ثانیه از زمان صحبت كردن خود را برای حمایت از نامزد سناتور برنی سندرز (I-VT) استفاده كرد و تعدادی از موضوعات را كه به راستی برای حوزه انتخابیه مرتبط است ، برجسته كرد. این در مورد منظر سیاسی داخلی چه می گوید؟

کی ایوی ، رئیس دولت آلاباما در ماه ژوئن گفت که دولت برای کمک به کالج های عمومی و دانشگاه های ایالتی که برای کلاس های حضوری بازگشایی می شوند ، یک برنامه آزمایش و فناوری را تأمین می کند. نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد: “اکنون ، هنگامی که دانشجویان کالج آلاباما این کلاس ها را این هفته و بعد از آن آغاز می کنند حتی با افزایش تعداد ویروس های محلی ، آن برنامه – یکی از بزرگترین تلاش های دانشگاه برای بازگشایی مجتمع دانشگاه – با آزمایش نهایی روبرو است.” در 12 آگوست ، “فرماندار رون دیسانتیس از فلوریدا ، دادستان سابق نیروی دریایی نیروی دریایی ، هنگامی که او مقایسه تعهد معلمان و مدیران را به عنوان مثال بسیار چشمگیر انتخاب کرد. [to reopen schools] با توجه به حل و فصل نیروی دریایی با توجه به مأموریت پیروی از اسامه بن لادن ، “روزنامه تایمز همچنین چهارشنبه گزارش داد. ما از این چه کاری می توانیم بکنیم؟

وی گفت: “رژیم کودتای ونزوئلا با حمایت ایالات متحده از خوان گوائدی در حال برقراری مجدد روابط با اسرائیل است و” سفارت مجازی “را در اورشلیم افتتاح کرده است که توسط یک خاخام راستگرا اداره می شود که در میامی زندگی می کند و می خواهد. [Israeli Prime Minister Benjamin] کمک های نتانیاهو برای مبارزه با “تروریسم” ، “گریزون در 14 اوت گزارش داد. پسر ، آیا این حرف پیچیده و شنیع است. بعدی چه انتظار داریم؟

“قربانیان و خانواده های قربانیان حملات تروریستی یازده سپتامبر ، از کنگره می خواهند که با حذف سودان از لیست حامیان دولت تروریسم در معامله ای که می گویند ، آنها را از پاسخگویی به خارطوم در دادگاه محکوم کند ، جلو نرفت.” “چهارشنبه چهارشنبه گزارش داد. واقعاً پشت تلاش کنگره برای برقراری این رابطه با خارطوم چیست؟

الجزیره روز چهارشنبه گزارش داد: “حماس گفت هواپیماهای جنگی و هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیلی چندین پست و تأسیسات متعلق به بال مسلح آن را مورد اصابت قرار دادند.” “هواپیماهای جنگی اسرائیل پس از ادعای اینکه فلسطینی ها موشکی را به سمت جنوب اسرائیل شلیک کرده اند ، نوار غزه را بمباران کردند.” آیا اسرائیل مفهوم پاسخ متناسب را نادیده گرفته است؟

رمیزی بارود در مقاله روزنامه MintPress News ، نوشت: “امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه نمی تواند در مورد لزوم اصلاحات سیاسی و اقتصادی لبنان را مبهوت کند. دقیقاً همانطور که هزاران لبنانی به خیابان های بیروت رفتند و خواستار” انتقام “از علیه کلاسهای حاکم ، مردم فرانسه با بی امان عمل می کنند ؛ هر دو ملت با خشونت و دستگیری پلیس روبرو شده اند. ” چگونه این بازی خواهد شد؟

ما در مورد نقش دموکرات ها و جمهوری خواهان در پیشبرد و تصویب قانون مگنیتسکی در سال 2012 بحث خواهیم کرد. سناتور جان مک کین (R-AZ) ، سناتور بن کاردین (D-MD) و رپ جیم. مک گاورن (D-MA) قهرمان آن شد. سناتور جان کری (D-MA) با آن مخالفت کرد ، اما رئیس جمهور باراک اوباما آن را امضا کرد. بنابراین آیا انتخابات تغییر می کند؟

اکنون زمان خوبی برای تفکر در آغاز کودتای میدان ، چه با یک رویداد مشابه که احتمالاً در بلاروس در حال انجام است. اریک زوسی برای بنیاد فرهنگ استراتژیک در سال 2018 نوشت: “این موضوع را اثبات می کند که” جنگ سرد “بین ایالات متحده و روسیه آغاز نشده ، همانطور که اسطوره غربی آن را دارد ، با دخالت روسیه در جدایی کریمه و دونباس از اوکراین. پس از اوکراین – در مجاورت روسیه – در فوریه 2014 ناگهان خصمانه با روسیه خصمانه شده بود. جایگزینی دولت منتخب دموکراتیک منتخب دموکراتیک خود در فوریه 2014 ، توسط یک دولت خشن و ضد روسی ، یک واقعه خشونت بار بود که اجساد بسیاری را تولید کرد. در غرب به عنوان یک “انقلاب” مطرح شده است به جای کودتا ؛ اما هرچه بود ، مطمئناً “جنگ سرد” (تحریم های اقتصادی و ایجاد ناتو در مرزهای روسیه) ایجاد کرد ؛ و بدانید که آیا این یک جنگ بوده است؟ کودتا یا به جای آن انقلاب ، این است که بدانیم در واقع “جنگ سرد جدید” چه آغاز شده است ، و چرا؟ ” برای تهیه این اطلاعات چه کاری داریم؟

میهمانان:

آژامو باراکا – نامزد سابق معاون ریاست جمهوری ایالات متحده برای حزب سبز

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

لئو فلورس – هماهنگ کننده آمریکای لاتین برای کد صورتی

نتفا فریمن – میزبان Voices With Vision در WPFW 89.3 FM ، سازمان دهنده پان آفریقایی و بین المللی

دن کوهن – فیلمساز ، کارگردان “کشتن غزه” و نویسنده فیلم The Grayzone

EJ Magnier – خبرنگار جنگ جانباز خاورمیانه

لوسی کومیسار – روزنامه نگار تحقیقی با تمرکز بر فساد شرکتی و مالی که مقاله های آنها را می توان در TheKomisarScoop.com یافت

جارث Copus – نویسنده “اوکراین: برای همیشه یک پیاده”

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم