بایدن می گوید دموکرات ها “گاف ظاهری که ویروسی شد” “سازمان تقلب در انتخابات” را ایجاد کردند

بایدن می گوید دموکرات ها “گاف ظاهری که ویروسی شد” “سازمان تقلب در انتخابات” را ایجاد کردند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/09/1080713931_0:240:3213:2047_1200x675_80_0_0_0021e6ccff8478a533e13820ed9e9c56.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us-elections-2020/202010251080874864- پیشنهادات-می گوید-دموکرات ها-ایجاد-رأی دهنده-سازمان-کلاهبرداری-در-قهوه-ظاهرا-که-به-ویرایش /

این تحولات در حالی صورت می گیرد که مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایتی را در معاصرترین حزب دموکرات در نوادا تشکیل داد و مقامات محلی را به محدود کردن ناظران انتخابات و تغییر سطح تحمل در ماشین های مرتب سازی آرا متهم کرد ، که احتمال می رود منجر به شمارش آراots متقلبانه شود.

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، ظاهراً یک گاف شرم آور دیگر ساخته است. در سخنرانی خود در پادکست Pod Save America ، از معاون سابق رئیس جمهور خواسته شد تا به افرادی که رأی نیاورده اند و یا تصمیم به رأی دادن در انتخابات ریاست جمهوری ندارند ، خطاب کند. از جمله ، بایدن موارد زیر را گفت:

“ما در شرایطی قرار گرفتیم که ما گردهم آمده ایم – و شما بچه ها این کار را برای مدیر ما انجام دادید … رئیس جمهور ، دولت اوباما قبل از این – ما فکر می کنم گسترده ترین و فراگیرترین سازمان تقلب در رای گیری را در تاریخ سیاست آمریکا “.

قطعه مصاحبه به صورت آنلاین منتشر شد و بلافاصله ویروسی شد. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به بیانیه نامزد دموکرات ها هشدار دادند و گفتند که آنها می ترسند در هنگام رای گیری 3 نوامبر تقلب در رای دهندگان رخ دهد.

برخی دیگر گفتند که معاون رئیس جمهور سابق خود را مطمین کرده و از نحوه ارتباط بایدن با رهبران خارجی در صورت پیروزی در انتخابات آینده ابراز نگرانی کرده اند.

بسیاری از کاربران گفتند که برای دموکرات متأسف هستند و ادعا می کنند که این فرد 77 ساله از نظر جسمی و روانی ناراحت است.

سایر کاربران گفتند که بیانیه هایی از این دست توضیح می دهد که چرا دونالد ترامپ و جمهوری خواهان بارها و بارها در مورد خطر تقلب رای دهندگان در انتخابات آینده صحبت کرده اند.

هنوز دیگران در مورد واکنش سایر دموکرات ها به اظهارات بایدن شوخی کردند و تعجب کردند که این پیامدها چه عواملی برای حزب خواهد داشت.

جو بایدن با ساختن گاف بیگانه نیست. وی قبلاً عراق را با ایران مخلوط کرده و قول داده است 720 میلیون زن آمریکایی را دوباره به کار خود بازگرداند ، در حالی که کل جمعیت ایالات متحده فقط 321 میلیون نفر است. اخیراً ، دموکرات وقتی گفت که نامزد انتخابات مجلس سنا است و 180 سال پیش وارد اتاق بالایی کنگره آمریکا شد ، ابروهای خود را بالا برد.