بایدن: قاضی بلک ، زباله تارا ، حباب بعدی ، زمین شفا؟

بایدن: قاضی بلک ، زباله تارا ، حباب بعدی ، زمین شفا؟

جو بایدن می گوید هرکسی که برای او رای می دهد “سیاه نیست” است. آیا وقت آن نرسیده است که به دموکرات ها نشان دهیم که آنها برای هیچ چیز نمی توانند رای سیاه داشته باشند؟

استیو گروبینبنیانگذار پیشروان غیرانتفاعی واقعی و میزبان پادکست Macro n Cheese ، به میزبان باب شلهوبر و جمارل توماس می گوید که ما در حال بحران اقتصادی هستیم که ناشی از وام های دارایی تجاری طاقت فرسا است و این کل راکت برای ده ها سال انجام و محافظت شده است. . همان افرادی که اعتبار این وامها را ارزیابی می کنند و اوراق بهادار آنها بسته بندی شده اند ، دقیقاً کسانی هستند که آخرین بحران وام را ایجاد کردند. او می گوید ، این یک شرکت کاملاً جنایی است که برای غنی سازی تعداد معدودی از افراد که دقیقاً می دانند چه کاری انجام می دهند ، سازمان یافته است. در مورد بقیه ما ، نتایج این تصادف کتاب مقدس خواهد بود. تلاش هایی برای تحریک تجارت محلی انجام می شود ، از جمله جستجو برای ارزهای جایگزین.

گای مک فرسون، دانشمند ، استاد برجسته منابع طبیعی و محیط زیست و در دانشگاه آریزونا ، توضیح می دهد که چگونه اقدامات پاکسازی می تواند سرطان زا را گسترش دهد. تغییرات آب و هوا نیز می تواند: با شکسته شدن سدها ، آلاینده ها بیشتر حمل می شوند. با افزایش سرعت باد ، ذرات مضر مکانهای جدیدی برای آلودگی پیدا می کنند. یک سیاره گرم کننده نیز برای بیماری های عفونی مهمان نواز است. او می گوید ، ویروس جدید ریز و درشتی می تواند اثرات عظیم و جهانی داشته باشد و آنچه اکنون می بینیم تازه آغاز است. با این وجود خبرهای خوبی وجود دارد: این قفل باعث کاهش انتشار گازهای کربن در سطح جهانی و انرژی تجدید پذیر در مسیر استفاده از زغال سنگ در ایالات متحده تا پایان سال 2020 می شود. به ما یادآوری می کند ما قبلاً از انرژی های استخراجی استفاده بیش از حد کرده ایم و سیاره مان را به لبه سوق داده ایم و گازهای گلخانه ای تنها مشکل ما نیستند. ممکن است راه حلهای فن آوری برای کمک به بهبود این مشکلات وجود داشته باشد ، اما اگر نتوانیم با آنها مقابله کنیم ، به زودی ، زمان آن رسیده است که خداحافظی کنیم از زندگی همانطور که می دانیم.

Misfits همچنین برای VP وارد Klob شد ، ایالات متحده از معاهده Open Skies ، استاندارد دو برابر چین و هنگ کنگ ، ادامه زباله های Tara Reade و موضع زیرکانه Biden در مورد سوریه استفاده کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]