بایدن در G7 در مورد COVID و ناتو صحبت می کند. استرالیا و فیس بوک در Big Fight

بایدن در G7 در مورد COVID و ناتو صحبت می کند. استرالیا و فیس بوک در Big Fight

بایدن در مبارزه با افزایش حداقل دستمزد پرچم سفید را به اهتزاز در می آورد. آیا واقعاً حزب دو طرفه بودن برای مردم مفید است؟

میچل پلیتنیک، تحلیلگر سیاسی ، نویسنده و رئیس ReThinking Foreign Policy ، درباره آخرین اظهارات سیاست خارجی رئیس جمهور بایدن در مورد خاورمیانه با ما صحبت می کند. ایالات متحده رابطه خود را با عربستان سعودی دوباره ارزیابی می کند. تلاش برای مذاکره مجدد در مورد توافق هسته ای ایران ؛ در صورت وجود ، تغییر موضع ایالات متحده در مورد فلسطینی ها. نقش ترکیه در منطقه ؛ و فروش عمده سلاح به مصر.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب ، تکنسین ، مشاور امنیت و حفظ حریم خصوصی درباره قانون پیشنهادی استرالیا که نبرد بزرگی را با فیس بوک آغاز کرده است ، پیشنهاد مریلند برای مالیات بر درآمد تبلیغات آنلاین و نقش و قدرت رسانه های اجتماعی در بازاریابی و انتشار اخبار .

فرد مگداف، استاد برجسته علوم گیاهان و خاک در دانشگاه ورمونت و یکی از نویسندگان کتاب “آنچه هر محیط بان لازم است تا در مورد سرمایه داری بداند” به ما پیوست تا در مورد صنعت پوشاک صحبت کنیم ، و خواستار ایجاد یک “سلطان مد” توسط ایالات متحده است. خسارت زیست محیطی ایجاد شده توسط آن را خنثی می کند ، و امکان ایجاد تغییر واقعی فراتر از استراتژی های بازاریابی صرف را دارد.

کیتلین سوپوچی-بلکناپ، هماهنگ کننده ملی با جنبش برای یک حزب مردم ، و ترزا لوندی، استراتژیست ارتباطات و مدیر ارتباطات TML به میزبانان باب شلهوبر و میشل ویته می پیوندند تا رئیس جمهور بایدن را رها کنند که از مبارزه برای حداقل دستمزد 15 دلار فدرال ، مذاکرات در مورد اعتبار مالیات کودک و لایحه تخفیف COVID ، دو طرفه بودن بیش از نیازهای افراد و امکانات ایجاد گزینه های فراتر از سیستم دو حزب.

Misfits همچنین در مورد نکات برجسته و برجسته سخنرانی صبح امروز رئیس جمهور بایدن در G7 صحبت می کند ، از جمله بازنشانی با روسیه و چین ، به روزرسانی در بازی NBA All-Star ، یک پیروزی کوچک توسط رانندگان Uber در انگلیس و تعلیق افسران پلیس کاپیتول بیش از شورش های 6 ژانویه.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم