بایدن در مرز وعده می دهد اما جیب های خود را برای تجارت باز نگه می دارد

بایدن در مرز وعده می دهد اما جیب های خود را برای تجارت باز نگه می دارد

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان دولت بایدن ، از جمله روابط رئیس جمهور ایالات متحده با عربستان سعودی ، انکار انتخاب او برای OMB ، Neera Tanden و سیاست های فعلی کاخ سفید در مورد مهاجرت هستند.

میهمانان:

کریس ویلیامسون – سیاستمدار انگلیس | رویترز و BBC Leaks

گارلند نیکسون – تحلیلگر سیاسی و میزبان مشترک ساعت انتقادی و ساعت انتقادی تمدید شده | ترقی خواهان بیش از Tanden گریه نمی کنند | آیا بایدن وعده های مرزی را زیر پا می گذارد؟

ویات رید – تحلیلگر اخبار و تهیه کننده خبر By Any Means N ضروری | بولیوی: Añez از شهادت خودداری می کند

پیتر الیور – خبرنگار اتحادیه اروپا در RT | انتشار واکسن اتحادیه اروپا / آلمان

در ادامه گفتگو در مورد انتشار اسناد از FCO انگلیس ، کریس ویلیامسون ، نماینده سابق مجلس ، نظرات خود را در مورد تعصب و تبلیغات ها در رابطه با رویترز ، بی بی سی و سایر ها ارائه می دهد.

روشن شده است که گزینه برتر بایدن برای OMB ، Neera Tanden ، در مجلس سنا چندان مورد پسند نیست. گارلند نیکسون به طور مفصل با تیم Fault Line درباره دلایل این نبرد خانگی پر سر و صدا صحبت می کند. این تیم همچنین در مورد سیاست های مهاجرت مرزی بایدن صحبت می کند.

رئیس جمهور سابق بولیوی ، ژانین آونز و اعضای کابینه سابق وی در حال حاضر تحت خسارت اقتصادی در قالب وام از صندوق بین المللی پول به ارزش بیش از 340 میلیون دلار تحت تحقیق هستند. ویات رید ، تحلیلگر سیاسی و تهیه كننده کتاب By Any Means N ضروری ، عواقب این وام و معنای آن را برای مردم بولیوی شرح می دهد.

اتحادیه اروپا در توزیع واکسن Covid-19 به ویژه در آلمان که شهروندان اعلام کرده اند که فکر نمی کنند واکسن مثر است ، با مشکلاتی روبرو شده است. خبرنگار اتحادیه اروپا پیتر الیور در مورد خشم شهروندان آلمانی به دلیل کمبود واکسن و عدم اعتماد به اثر بخشی آنها صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم.