بایدن در حالی که آمریکایی ها منتظر لایحه امداد همه گیر هستند سوریه را بمباران می کند

بایدن در حالی که آمریکایی ها منتظر لایحه امداد همه گیر هستند سوریه را بمباران می کند

رئیس جمهور بایدن روز پنجشنبه حملات هوایی را علیه سوریه انجام داد و ادعای تلافی جویی علیه شبه نظامیان عراقی را داد زیرا میلیون ها آمریکایی محاصره شده با فاجعه اقتصادی روبرو هستند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد داستانهای مهم این هفته به ما پیوست. در حالی که رئیس جمهور بایدن دستور حمله هوایی غیرقانونی علیه سوریه را صادر می کند ، در حالی که کنگره به دلیل لایحه تسکین اقتصادی دست به گریبان است ، ماشین جنگی ایالات متحده دوباره درحال بازگشت است. همچنین ، بایدن در تدارک انتشار گزارش در مورد كشته شدن جمال خاشوگی با پادشاه عربستان سعودی صحبت كرد و ایران برای فعالیت اخیر در تاسیسات مخفی اسلحه هسته ای خود به دنبال اسرائیل می رود.

دکتر جک راسموس، استاد بخشهای اقتصاد و سیاست در کالج سنت ماری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد اخبار اقتصادی هفته به ما پیوست. فشار برای حداقل دستمزد 15 دلاری در حال کم شدن است زیرا دموکراتهای مترقی در مجلس نمایندگان هشدار می دهند که عدم تصویب این قانون در دوره های میان دوره گران بهای حزب است. علاوه بر این ، دکتر جک هشدار می دهد که تعدادی پرچم قرمز اقتصادی قابل توجه نشان می دهد ، و استدلال رئیس جمهور بایدن علیه کاهش بدهی دانشجویان توسط روزنامه هاروارد رد و رد می شود.

دکتر جهان “جیگی” البیومی، استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن ، موسسه رودمان ؛ و دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد آخرین اخبار ویروس کرونا با ما همراه باشید. یک داستان در نیویورک تایمز استدلال می کند که ترکیبی از واکسن درمانی و احتیاط فراوان می تواند به زندگی عادی تا اواسط تابستان برگردد. همچنین ، به نظر می رسد دو مطالعه جدید نشان می دهد که یک دوز فایزر برای افرادی که به COVID مبتلا شده اند و تا حدی مقاومت دارند ، کافی است.

عجمو باراکا، نامزد سابق VP برای حزب سبز ، و دان کوالیک، وکیل مدافع کار و حقوق بشر ، استاد و نویسنده گرد هم آمده اند تا در مورد سیاست خارجی بحث کنند. دوست نمایش پروفسور دنی شاو از هائیتی گزارش داد که مردم درمورد عدم پذیرش جوینل مویز دیکتاتور مورد حمایت ایالات متحده از ترک دفتر در زمان تعیین شده توسط قانون اساسی کاملاً شورش کرده اند. جو بایدن حملات هوایی را در سوریه آغاز کرده است ، تونی بلینکن ، وزیر امور خارجه آمریکا تهدید می کند لیست طولانی “دشمنان” از جمله ونزوئلا ، ایران ، نیکاراگوئه ، چین ، کوبا و روسیه را در دستور کار خود قرار می دهد ، و رئیس جمهور بایدن به مبارزات حداکثر فشار ترامپ علیه ایران ادامه می دهد.

دکتر امیت رایلی، دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw ، و ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان پادکست دستور کار عمومی ، با ما همراه باشید تا در مورد سیاست داخلی صحبت کنیم. 40.3 درصد از هزینه های نظامی جهان را ایالات متحده تشکیل می دهد و چین با 10 درصد دومین کشور دوردست است. آیا این وضعیت پایدار است زیرا شهروندان با یک فاجعه اقتصادی مرتبط با همه گیری روبرو هستند؟ همچنین ، مترقیان VP Kamala Harris را فشار می دهند تا به نمایندگی از مبارزه برای حداقل پانزده دلار دستمزد مداخله کند و ترامپ با تسلط بر فضای GOP ، عضلات سیاسی خود را خم می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم