بایدن در اولین افتتاحیه جریان مستقیم در زیر قفل و کلید سوگند یاد کرد

بایدن در اولین افتتاحیه جریان مستقیم در زیر قفل و کلید سوگند یاد کرد

بایدن زیر قفل افتتاح شد رئیس جمهور اوگاندا پس از انتخابات مورد مناقشه به قدرت متصل شد. طرح “نجات” بایدن کافی نیست – اقتصاددان

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، تهیه کنندگان میزبان شان بلکمن و ژاکی لوقمان هستند ویات رید برای بحث در مورد مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده و اینکه چرا به نظر می رسد بایدن جهت امپریالیسم ایالات متحده را تغییر دهد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند میلتون آلیمادیمدیر ارشد اخبار ستاره سیاه و تهیه کننده و مجری برنامه Black Star News Show در WBAI در نیویورک ، برای بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری اخیر در اوگاندا ، نشانه های نگران کننده ای درباره انتخاب مجدد آشکار رئیس جمهور طولانی مدت. یووری ماسونی نتیجه تقلب در انتخابات و تأثیر واکنش های ایالات متحده و قدرت های اروپایی بود.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده “آفت نئولیبرالیسم” برای بحث در مورد “طرح نجات آمریکا” که این هفته جو بایدن اعلام کرد ، و اینکه چرا پیام لاری سامر مشاور اقتصادی بایدن تلاش واقعی را برای رسیدگی به بحران اقتصادی.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر Charisse Burden-Stelly، استادیار مطالعات آفریقا و علوم سیاسی در کالج کارلتون ، بازدید از محقق با پروژه نژاد و سرمایه داری در دانشگاه شیکاگو ، و نویسنده کتاب جدید ، “W.E.B. Du Bois: زندگی در تاریخ آمریکا ، “برای بحث در مورد نقش سیاهی در انتخاب جو بایدن و کامالا هریس ، اینکه آیا دختران سیاه پوست باید به دنبال زنانی مانند کامالا هریس و سوزان رایس باشند ، و اینکه چگونه اصطلاح” تمامیت خواهی “از نظر تاریخی بود مستقر شده است تا یک هم ارزی کاذب بین کمونیسم و ​​فاشیسم ایجاد کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم