بایدن در اشغال ارتش محلی سوگند یاد کرد

بایدن در اشغال ارتش محلی سوگند یاد کرد

جو بایدن سوگند یاد می کند در حالی که مخازن اقتصادی و ویروس کرونا بیداد می کند.

ریچارد لاچمن، استاد دانشگاه در آلبانی ، SUNY ، و نویسنده کتاب “سرمایه داران علی رغم خودشان” ، برای بحث در مورد تغییر قدرت در خیابان پنسیلوانیا 1600 به ما پیوست. گفتگوی سیاسی اکنون از دونالد ترامپ به اولویت های سیاسی دولت جدید تغییر می کند. آیا تیم بایدن می تواند روی مشکلات داخلی تمرکز کند یا با نظامی گری شاهکار و تقابل اقتصادی خارجی درگیر شود؟

جیم کاوانو، نویسنده در thepolemicist.net و “CounterPunch” و نویسنده کتاب “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید” ، به ما پیوست تا در مورد هجران بخششهای لحظه آخر رئیس جمهور ترامپ صحبت کنیم. ترامپ به 143 نفر در مجموع 73 بخشش و 70 تخفیف رحمت کرد. ترامپ به مشاور سیاست سابق خود استیو بانون و ستاره رپ Little Wayne رحمت بخشید. بانون در ماه اوت گذشته به اتهام کلاهبرداری از اهداکنندگان که در یک کار جمع آوری کمک برای یک دیوار مرزی خصوصی مشارکت داشتند ، دستگیر و متهم شد. در اقدامی غافلگیرانه ، ترامپ 20 سال از مجازات شهردار سابق دیترویت کوامه کیلپاتریک کاسته و در حال حاضر او را آزاد کرد.

کوین گوستولاویراستار Shadowproof.com ، برای بحث در مورد جولیان آسانژ به ما می پیوندد. رئیس جمهور ترامپ تعدادی بخشش صادر کرد اما جولیان آسانژ یکی از آنها نبود. گزارشاتی وجود دارد مبنی بر اینکه میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا تهدید کرد که در صورت عفو آسانژ و / یا ادوارد اسنودن ، رئیس جمهور از استیضاح رئیس جمهور حمایت خواهد کرد. همچنین گزارش ها حاکی از آن است که رودی جولیانی درخواست یک میلیون دلار برای بخشش کرده است.

گلهای مارگارت، متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی برای بحث در مورد اشغال نظامی DC به ما پیوست. ما مقاله مایکل تریسی را مرور می کنیم که در آن او در مورد پوشش رسانه ای مثبت نسبت به این رویداد بحث می کند. تریسی می پرسد که چرا رسانه ها از طرح س askingالات اساسی در مورد ضرورت و ایمنی اشغال خودداری می کنند؟ همچنین ، ما بحث می کنیم که آیا این یک استقرار موقت است یا ممکن است در نهایت یک اشغال دائمی در یک شهر ایالات متحده باشد.

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد ماهیت تیم سیاست خارجی بینده باز می گردد. شاهین جنگ بدنام آنتونی بلینکن شهادت داد که ایالات متحده به دنبال گسترش توافق هسته ای ایران است ، موضعی که به گفته جاوید ظریف ، وزیر خارجه ایران ، یک آغازگر نیست. بلینکن اظهار داشت که تیم بایدن قصد دارد سیاست های ترامپ در چین را ادامه دهد و تنش با روسیه را افزایش دهد. علاوه بر این ، جو بایدن شاهین چین را الی راتنر انتخاب کرد تا به رئیس پنتاگون رئیس دولت آینده در مورد مسائل مربوط به پکن مشاوره دهد.

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” برای بحث در مورد احتمال سرکوب مخالفت ها. چاک شومر رهبر اکثریت سنا خواستار نسخه جدیدی از لیست پروازهای ممنوع شده است که شامل افرادی طبقه بندی شده به عنوان تروریست داخلی باشد. همچنین ، هنگامی که سناتور دیک دوربین یک بسته قانونی جدید تروریسم داخلی را معرفی می کند ، اخیراً گلن گرین والد احتمال استفاده بیش از حد دولت را زیر سوال می برد.

تری ماتسون، هماهنگ کننده آمریکای لاتین برای کد پینک ، برای بحث در مورد سیاست بایدن در قبال ونزوئلا به ما پیوست. وزیر خارجه و شاهین بدنام آنتونی بلینکن اظهار داشت که دولت بایدن به شناسایی خوان گوئیدو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا ادامه خواهد داد. همچنین ، بلینکن گفت که آنها در تلاش برای سرنگونی دولت نیکلاس مادورو با تحریم های هدفمند ادامه خواهند داد. شهادت بلینکن حاکی از آن است که تمایل دولت مادورو برای تعامل با تیم بایدن ممکن است گوش شنوا شود.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد اظهارات اخیر دولت بایدن در مورد چین به ما پیوست. انتخاب بایدن از چین هاوک الی راتنر برای مشاوره به وزیر دفاع همراه با اظهارات اخیر در مورد پس گرفتن رهبری جهان توسط ایالات متحده ، نشانه های شومی برای کسانی است که به دنبال یک قطعنامه از طریق مذاکرات چند قطبی هستند. انتخاب بایدن از شاهین چین دیگر ، کورت کمپبل ، به عنوان “تزار هند و اقیانوس آرام” وی این ایده را که احتمالاً یک تقابل اقتصادی و احتمالاً نظامی در حال انجام است ، آشکار می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]