“بایدن خوب نیست”: ویدئوی سخنان نامزدان احتمالی دموکرات احتمالی باعث ایجاد یک یادبود

“بایدن خوب نیست”: ویدئوی سخنان نامزدان احتمالی دموکرات احتمالی باعث ایجاد یک یادبود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/07/09/1079839874_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_578dd4080ae459b4ad8864e859ddcb27.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007091079839851-biden-is-not-well-video-of-presumptive-democrat-candidates-mumbling-causes-a-meme-contest/

در ماه مارس ، توئیتی از مدیر رسانه های اجتماعی کاخ سفید دن اسکاوینو ، که شامل کلیپ ویرایش شده جو بایدن است ، توسط توییتر به عنوان “رسانه دستکاری شده” شناخته شد. این مقام مسئول اکنون سخنرانی جدیدی از Biden را برطرف کرده است ، که برخی می گویند نامزد احتمالی دموکرات را به بهترین شکل ارائه نمی دهد.

دن اسکاوینو ، مشاور سیاسی آمریکا و معاون رئیس ستاد ارتباطات کاخ سفید ، کلیپ ویرایش شده ای را که از آدرس آنلاین جو جو بایدن به آدرس اخوان بین المللی کارگران برق از حساب شخصی وی منتشر شده ، به اشتراک گذاشت و باعث ایجاد مسابقه شوخی در بین شهروندان شد.

این فیلم که برخی از قسمت های آن آرم ABC News Live را نشان می دهد ، مطابق اظهار نظرهای توییتر که در ادامه پست قرار گرفته بود ، نشان می دهد که بایدن با اظهارات خود آشکارا اشتباه گرفته شده است. نامزد دموکرات نشان داده شد که بخشی از سؤالی را که از او پرسیده نمی شود ، به خاطر نمی آورد. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی اظهار داشتند که معاون رئیس جمهور سابق در حال مشکلات بهداشت روان است و احتمالاً حال خوبی ندارد.

خود اسكاوینو در مورد ویدیوی اشتراكی اظهار نظری نکرد. با این حال ، صدای جیر جیر او در مارس ، همچنین شامل ویدئوی جو بایدن ، پیش از این توسط توییتر با برچسب “رسانه های دستکاری شده” پرچم گذاری شده بود.

در این کلیپ آدرس آدرس بایدن به جمع کانزاس سیتی نشان داده شده است و این تصور را می دهد که معاون رئیس جمهور پیشین از مردم خواست تا به دونالد ترامپ رای دهند که دو بار این ویدئو را به اشتراک گذاشت.

این اولین بار نیست که کاربران رسانه های اجتماعی ناسازگاری های موجود در آدرس های عمومی جو بایدن را نشان می دهند. گمانه زنی ها در مورد وخامت احتمالی وضعیت روانی سیاستمداران باعث شد وی این هفته از پزشک خود کوین او کاننر خواستار ارزیابی پزشکی خود شود ، که بایدن را به عنوان “یک مرد 77 ساله سالم و سرحال” توصیف کرد.