بایدن به عنوان فراتر از برنی ، بایدن به عنوان سرزنش چین تبدیل به غریزه دوقطبی شود

بایدن به عنوان فراتر از برنی ، بایدن به عنوان سرزنش چین تبدیل به غریزه دوقطبی شود

ادعاهای جدید که چین را به دلیل COVID-19 مقصر می داند ادامه ندارد. جوامع بومی برای مبارزه با ویروس متحد می شوند. تغییرات آب و هوایی تهدیدات همه گیر را تشدید می کند.

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند یان گودرومسردبیر ارشد روزانه China Daily ، در مورد “بی سوادی علمی” مبنی بر ادعاهای جدید مبنی بر اینکه چین گسترش COVID-19 را به مدت شش روز پوشش داده است ، صحبت می کند ، چرا گمانه زنی ها از طرف سیاستمداران و روزنامه نگاران ضد چینی به نظر می رسد در اولویت اجماع جامعه بهداشت جهانی است. اینکه چین در پاسخ COVID-19 خود فراتر رفته و فراتر رفته است ، و اینکه چرا روایت جدید ظریف مبنی بر اینکه ویروس ساخته نشده است بلکه به دلیل سهل انگاری چینی آزاد شده است ، با جناح لیبرال امپراطوری بیشتر درگیر می شود.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند کاساندرا بگاy ، بنیانگذار / مدیر عامل شرکت Defend the Sacred Consulting ، برای گفتگو در مورد اینکه چرا Coronavirus به جوامع بومی حمله می کند ، به خصوص سخت ، چگونه میراث زنده شهرک نشین و استعمار همچنان بر ملت ناجا تأثیر می گذارد ، و چگونه می توان بیش از نیم میلیون دلار توسط او جمع آوری کرد و همکارانش برای صندوق های امداد COVID-19 خانواده های ناجا و هاپی کمک می کنند تا جوامع سرنوشت خود را به دست خودشان بگیرند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند جان ففر، نویسنده و مدیر سیاست خارجی فوکوس در انستیتوی مطالعات سیاست ، برای صحبت در مورد چگونگی تغییرات آب و هوا و جنگل زدایی باعث می شود محیط جهانی منجر به COVID-19 و ویروس های مشابه شود ، چگونگی استفاده از اصطلاح “بازار مرطوب” به تلاش های گسترده تر برای جبران سرزنش از سیستم مراقبت های بهداشتی ناکام ، و اینکه چرا بیماری هایی که قربانیان آنها در گلوبال جنوبی متمرکز شده اند ، حتی اگر آنها جان خود را از دست دادند ، با همان فوریت درمان نمی شوند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش تمدن سیاه پیش پرده: آمریکای سیاه و روسای جمهور ، برای صحبت در مورد نقش شخصیت هایی مانند برنی سندرز و طبقه “رهبری نادرست” سیاه در پیشروان گوسفند به حزب دموکرات ، چه تاریخی؟ سوابق می گوید: تلاش هایی برای سوق دادن حزب از درون و اینکه چرا دستیابی به پیشرفت واقعی احتمالاً احتیاج به احداث پایگاه های جدید قدرت مردم دارد که به استقرار نمی بینند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید