بایدن به طرز عجیبی شوخی می کند که اگر هرگز درمورد اصول اخلاقی با کامالا مخالف باشد بیمار می شود و استعفا می دهد

بایدن به طرز عجیبی شوخی می کند که اگر هرگز درمورد اصول اخلاقی با کامالا مخالف باشد بیمار می شود و استعفا می دهد

جو بایدن ، رقیب دموکرات ، که پیش بینی می شود در صورت تأیید نتایج انتخابات در 14 دسامبر در کالج انتخابات ، در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده پیروز شود ، پیش از این به دلیل جریان شوخی مبنی بر اینکه این سناتور کالیفرنیا است که حاکم است ، خود را “رقیب کمالا هریس” نامید. کاخ سفید ، جفت پیروزی در رای 3 نوامبر بودند.

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، روز پنجشنبه پس از گفتن به جیک تاپر ، مجری برنامه تلویزیونی ، در صورت اختلاف نظر عمیق با کامالا هریس درمورد مسائل اخلاقی ، در مورد برخی از بینندگان CNN تصور عجیبی از بینندگان برجای گذاشت.

بایدن در کنار انتخاب معاون خود برای ریاست جمهوری ، فکر کرد که چگونه او و هریس سعی می کنند اختلافات خود را کنار بگذارند تا هنگام انتخاب سیاست ها به یک نتیجه مشترک برسند.

بایدن گفت ، “ما در فلسفه دولت خود و در مورد چگونگی برخورد با این موضوعاتی كه با آن روبرو هستیم ، ساده هستیم” ، بایدن گفت ، در حالی كه در مورد چگونگی روال مشابهی كه وی در زمان بارك اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت می كرد ، تأمل كرد. مدیریت.

“وقتی تاکنون اختلاف نظر داشتیم مثل وقتی بود که من و باراک این کار را کردیم ، در خلوت او می گوید” من فکر می کنم باید a ، b ، c و d را انجام دهیم “، و من می گویم” من a را دوست دارم و من نمی خواهم بایدن افزود: “مثل b و c است و خوب است.”

سپس سخنی چنان عجیب و غریب بیان کرد که برای بینندگان بسیار دشوار بود تشخیص دهند که آیا او شوخی می کند یا “قسمت بی صدا را با صدای بلند” پخش می کند ، همانطور که برخی از کاربران در رسانه های اجتماعی اظهار نظر کرده اند.

این رقیب دموکرات با تحریک یک حرف خاموش از کامالا هریس اظهار داشت: “همانطور که به باراک گفتم ، اگر به جایی برسم که اختلاف اساسی با یک اصل اخلاقی وجود داشته باشد ، به بیماری مبتلا می شوم و می گویم که باید استعفا دهم.”

مفسران آنلاین نتوانستند تاثیری را که کلمات بایدن بر جای گذاشته پنهان کنند.

اولین بار نیست

این شوخی ظاهری پس از آن صورت می گیرد که بسیاری در گذشته ادعا کرده بودند در صورت پیروزی جو بایدن ، کمال هریس قدرت واقعی دولت خواهد بود. اواخر ماه اکتبر در آتلانتا با هوادارانش صحبت کرد ، خود نامزد دموکرات پس از معرفی خود به عنوان “رقیب کمالا هریس” این شایعه را وزن کرد.

وی افزود: “همه شما فکر می کنم شوخی می کنم ، مگر نه ،” بدون توضیح بیشتر ، شوخی را که وزیر مطبوعات مبارزات انتخاباتی ترامپ ، کیلی مک انانی گفت ، “آنچه ما همه می دانستیم” را تأیید کرد.

کامالا هریس همچنین در گذشته با اشاره به “دولت هریس” برخی ابروها را بالا برده است که وی گفت پس از انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا صورت خواهد گرفت. سناتور در آن زمان به سرعت خود را اصلاح کرد ، سرانجام ترتیب ظاهری را “دولت بایدن-هریس” لقب داد اما سخنان وی قبلاً گیج کننده است.

مصاحبه CNN اولین باری بود که این دو پس از اعلام برندگان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط رسانه ها برای یک گفتگوی طولانی در کنار هم می نشستند ، موضوعی که با مخالفت شدید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روبرو شد و اظهار داشت که “ربودن رای” “از طریق بی نظمی های گسترده و تقلب در انتخابات.