بایدن از تأیید اوباما تقویت می شود – آیا طرفداران برنی از خواستگاری پیروی می کنند؟

بایدن از تأیید اوباما تقویت می شود – آیا طرفداران برنی از خواستگاری پیروی می کنند؟

در این قسمت از “ساعت بحرانی” ، دکتر ویلمر لئون به “کالیب مائوپین” ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی می پیوندد که پوشش وی را بر سیاست های خارجی آمریکا متمرکز می کند.

جمعه: این یعنی ساعت پنل!

“جان بایدن معاون رئیس جمهور پیشین روز سه‌شنبه پس از تأیید تایید رئیس جمهور سابق ، شتاب و هیجان بیشتری به خود گرفت [Barack] اوباما ، که قصد دارد بلافاصله به عنوان سرمایه گذار و جانشین برتر این کمپین به سر کار برود ، “هیل روز سه شنبه گزارش داد. سناتور برنی سندرز (I-VT) همچنین بایدن را تایید کرده است ، همانطور که سناتور الیزابت وارن (D-MA). دموکرات ها در سطح رهبری در حال سقوط هستند ، این بدان معنی است که بایدن باید پیش رود؟

در اوایل ماه جاری در وود ریور ، ایلینویز ، دو مرد سیاه پوست فیلمبرداری از آنها را ضبط کردند که توسط یک افسر پلیس در یک والمارت محلی دنبال شد و گفتند که به آنها گفته شد که به دلیل پوشیدن ماسک های پزشکی فروشگاه را ترک کنند. فرمانده پلیس وود رود ، وود ولز در بیانیه ای گفت: این افسر قبل از ورود به والمارت به مردان نزدیک شد زیرا “وی معتقد بود که این دو فرد مشکوک عمل می کنند.” در یک حادثه دیگر ، دکتر ارمن هندرسون ، پزشک آفریقایی-آمریکایی که در میامی فلوریدا کار می کند ، عصر روز 10 آوریل توسط یک افسر پلیس در مقابل منزل خود دستگیر شد و در مقابل وی بازداشت شد. در حالی که او در حال آماده شدن برای کار شیفتی برای گروه داوطلبانی بود که در میان بیماری همه گیر COVID-19 کمک و آزمایش به افراد بی خانمان می کردند ، وارد وسیله نقلیه خود شد. آمریکایی های آفریقایی چقدر باید نگران باشند و همه آمریکایی ها چقدر نفرت انگیز باشند؟

بنابراین ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در اوایل هفته به ما گفت که قصد دارد دستورالعمل های بازگشایی اقتصاد در اول ماه مه را اعلام کند. “کاخ سفید بعد از ظهر پنجشنبه دستورالعمل جدیدی را برای ایالت ها برای بازگشایی مجدد در بین همه گیر های کرونوی ویروس منتشر کرد. این راهنما یک جدول زمانی مشخص برای آرام کردن محدودیت های دوردست اجتماعی را مشخص نمی کند. این مجموعه ای از معیارها – مانند آزمایش و ظرفیت بیمارستان – را برای محلی ذکر کرده است. واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد كه رهبران از آنها برای تصمیم گیری استفاده می كنند. ” با نگاهی به دستورالعمل ها ، به نظر می رسد که بار دیگر ترامپ از این امر عقب نشینی کرد ، زیرا “دستورالعمل” وی از دستورالعمل های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و آژانس مدیریت فوریت های پزشکی جزئی تر نیست.

ما این همه داستان و موارد دیگر را داریم!

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

جان برریس – وکیل پیشرو و بنیانگذار دفتر حقوقی جان ال بوریس. وی در درجه اول با تأکید بر رفتارهای پلیس و موارد بیش از حد نیرو ، به دلیل فعالیت در زمینه حقوق شهروندی شناخته شده است.

مارجوری کوهن – استاد ظهور در دانشکده حقوق توماس جفرسون و رئیس جمهور سابق انجمن صنفی وکلا.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید