بایدن ، سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس را به عنوان همسر در حال اجرا انتخاب می کند

بایدن ، سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس را به عنوان همسر در حال اجرا انتخاب می کند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همکاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون از نیکو خانه برای گفتگو درباره نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات دموکراتیک جو جو بایدن از سناتور کامالا هریس (D-CA) به عنوان معاون معاون ریاست جمهوری خود استقبال می کنند.

تقریباً ساعت 4:15 بعد از ظهر روز سه شنبه ، بادن باید هریس را به عنوان هم تیمی خود انتخاب کند. هنگامی که او به طور رسمی نامزدی را پذیرفت ، هریس نخستین زن سیاه پوست و آمریکای جنوبی و آسیای جنوبی خواهد بود که در لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یک حزب مهم سیاسی ایالات متحده شرکت کرد. این انتخاب درمورد جهت فعالیت کمپانی Biden 2020 به ما چه می گوید؟

واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد: “دیوان عالی روز سه شنبه بار دیگر دستور قاضی را صادر كرد كه به دلیل همه گیری كرونوس ویروس ، روند انتخابات را آرام كرده است و نتیجه آن همه پرسی را در مورد پارتیزانی های پارلمان رای گیری در نوامبر در اورگان برگزار می كند.” در اینجا در ماه اوت هستیم و دادگاه می گوید که برای انتخابات بسیار نزدیک است تا تغییری ایجاد شود که به مردم امکان دهد با احساس امنیت بیشتری برای سلامتی خود در طول بیماری همه گیر رای دهند؟

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “احزاب در سراسر طیف سیاسی بولیوی برای خنثی کردن محاصره های خیابانی عظیم که کشور را فلج کرده اند ، در حال مسابقه هستند ، زیرا برخی از معترضان تهدید می کنند که در لا پاز راهپیمایی می کنند و خواستار استعفای رئیس جمهور موقت ژینین چز هستند.” چه اتفاقی می افتد در بولیوی؟

Antiwar.com روز سه شنبه گزارش داد: “دولت ترامپ پیش از درخواست سازمان ملل برای گسترش تحریم تسلیحاتی ایران ، پیش نویس قابل ملاحظه ای را ارائه داده است.” “پیش نویس جدید به طور قابل ملاحظه ای متفاوت از نسخه ژوئن است که 35 پاراگراف داشت و اکنون به چهار مورد کاهش یافته است. هدف به نظر می رسد محدود کردن بحث و جلوگیری از وتو از روسیه و چین با حذف هرچه بیشتر حق وتو باشد. نتیجه گیری مقدماتی. ” این اقدامات به همراه نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریكا در ونزوئلا الیوت آبرامز كه به موضوع تزریق شده است ، این سؤال را ایجاد می كند: آیا جنگ پنهانی ایالات متحده با ایران می تواند تا روز انتخابات در 3 نوامبر در معرض دید عموم باشد؟

وی افزود: “با کمک های مالی ناچیز ، شور و شوق پیشرونده مردمی و گسترش حمایت از حمایت ، نماینده ایلخان عمر روز سه شنبه به راحتی آنتون ملتون-مایکس را به حمایت از پول تاریک در حزب دموکرات برای منطقه 5 کنگره مینه سوتا شکست داد – یک مقام پیشرو پیشرو به عنوان شواهدی دیگر مبنی بر اینکه “افراد سازمان یافته همیشه پول های سازمان یافته را ضرب و شتم خواهند کرد” ، “رویاهای مشترک” چهارشنبه گزارش دادند. آیا او درست است؟

آیا همانطور که رسانه های چینی اخیراً ادعا کرده اند ، “دست سیاه” در پشت اعتراضات در هنگ کنگ است؟ چگونه می توانید معترضان در هنگ کنگ در هنگام تظاهرات اخیر از پرچم های آمریکا پرچم بزنید؟

مقاله عالی در روز چهارشنبه در CounterPunch با عنوان “توطئه لیکود: اسرائیل در بحران های بزرگ سیاسی” توسط رمزی بارود منتشر شده است ، که در آن می نویسد: “اعتراضات علیه نخست وزیر اسرائیل ، بنیامین نتانیاهو ، هفته ها ادامه داشته است. بعضی اوقات خشونت آمیز. اسرائیلی ها از واکنش ناعادلانه دولت خود در برابر همه گیر کروناویروس خشمگین هستند ، به ویژه که بیماری COVID-19 در حال پیشرفت است و در سرتاسر کشور رو به افزایش است. “

“پس از سالها به چالش کشیدن اقدامات و اختیارات وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، ACLU [American Civil Liberties Union] آنتونی رومرو ، مدیر اجرایی ACLU ، روز دوشنبه ، کنگره را برای از بین بردن آژانس و تجزیه آن به بخش های کوچکتر فراخوانده است. “اختلال عملکرد آن یکی از بدترین رازهای نگه داشته شده Beltway است.” “وظایف خارج از کشور و اختیارات کنترل نشده” DHS “آن را به یک صندوق عقب تبدیل کرده است ، اکنون توسط رئیس جمهور نادیده گرفته شده است که مایل به زیر پا گذاشتن حدود مشروطه اختیارات ریاست جمهوری است.” آیا زمان آن رسیده که این نهاد ناکام برود؟

میهمانان

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست

دیوید شولتز – نویسنده و استاد علوم سیاسی و حقوق دانشگاه هملین

لئو فلورس – هماهنگ کننده آمریکای لاتین برای کد صورتی

آریل گلد – بنیانگذار Code Pink

دکتر بیل هونگمن – پزشک اورژانس ، مراقبت های بهداشتی و فعال پیشرو

مکس بلومنتال – سردبیر The Grayzone

رابرت فانتینا – روزنامه نگار و فعال فلسطینی

کوین ززی – ویرایشگر مقاومت مردمی

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]