بانکهای اذالیا ادعا کردند که “آدمخواری عملی روسها کمتر از یک قرن پیش” در مبارزه با ترول ها

بانکهای اذالیا ادعا کردند که “آدمخواری عملی روسها کمتر از یک قرن پیش” در مبارزه با ترول ها
ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این خواننده 28 ساله به دلیل اظهارات معتدل و جنجالی اش شناخته شده است. او با خواننده R&B بیانسه ، رپر امینم ، و حتی کارشناسی ارشد فن آوری الون مسک مشاجره کرده است. حالا او تصمیم گرفته است غذاهای روسی و مردم روسیه را انتخاب کند.

Azealia Banks ، خواننده رپ ، آمریکایی پس از انتشار پست توییتر خود ، غذاهای این کشور مبنی بر “غذای وحشی ترین دهقانان” ، بهمن انتقاد را برانگیخته است. طبیعتاً برخی از اظهار نظرها بی ادب بودند و همین باعث شد تا خواننده اعتصاب کند اما این بار به زبان روسی.

“مردم در روسیه هر 10-15 سال گرسنگی را تجربه می کنند. چطور می توانید بگویید که من فقیر هستم ، هنگامی که کمبود غذا بخشی از غذاهای روسیه است”. ، بانکها در پاسخ به یک نظر نوشتند.

در یک سایت آنلاین دیگر ، او نوشت:

“و قبل از ارسال نظر نژادی دیگر ، لطفاً بخاطر بسپار که روسها کمتر از یک قرن قبل آدمخواری را انجام می دادند. لطفاً ترک کن ، در حالی که هنوز هم می توانی”.

اظهارات این خواننده باعث سردرگمی شد ، در حالی که شهروندان شهروند می پرسند این رپ از او در مورد گرسنگی و آدمخواری اطلاعاتی از کجا گرفته است.

یکی از کاربران گفت: “هر 10-15 سال یک بار گرسنگی؟ من در روسیه زندگی می کنم و من هرگز گرسنگی را تجربه نکرده ام. احتمالاً شما می دانید که بهتر است در ایالات متحده آمریکا در آنجا بنشینید.”

شهروندان دیگری نوشتند: “آدمخواری ، چه چیزی راجع به تو صحبت می کنی؟ آدمخواری در آفریقا و نه روسیه گسترده بود. خودت را گول کن.”

سایر کاربران خاطرنشان كردند كه اتهامات این خواننده مبنی بر نژادپرستی نامناسب است ، زیرا او خودش با توهین به فرهنگ روسیه این مبارزه را آغاز كرد و هم اكنون درگیری را ادامه می دهد.

“اگر شما مخالف نژادپرستی هستید ، چرا به نوشتن اظهار نظرهای نفرت انگیز ادامه می دهید؟ فکر کردم بهترین راه برای جلوگیری از نفرت این است که خودتان آن را گسترش ندهید. شما مخالف نژادپرستی هستید اما در عین حال فکر می کنید տարած کردن نفرت علیه مردم و آیا فکر می کنید که چنین رفتار کنید؟ ” از یک کاربر پرسید.


پاسخی بگذارید