بازی یک جرم نیست: خنده دار Memes Flood Twitter را در مورد گمانه زنی ها برای ممنوعیت PUBG در هند ، سرخ کرد

بازی یک جرم نیست: خنده دار Memes Flood Twitter را در مورد گمانه زنی ها برای ممنوعیت PUBG در هند ، سرخ کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): دولت هند ماه گذشته 59 برنامه چینی را به دلیل نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام کرد. دولت لیستی از 250 برنامه منتشر کرده است که ممکن است به همین دلایل در آینده نزدیک ممنوع شود. پس از TikTokers ، این بازی سازان است که با این ممنوعیت به سختی برخورد می کنند زیرا لیست شامل PubG است.

ممنوعیت برنامه بازی PUBG هنوز گمانه زنی است ، اما گیمرها از قبل نگران شده اند و طرفداران وفادار آن به رسانه های اجتماعی رفته اند تا احساسات خود را با حافظه های قلاب و لگد بیان کنند و برخی از آنها بسیار خنده دار هستند.

avkanî

بسیاری از گیمرها به عنوان حرفه ای برای ناشناخته شدن نبرد بازیکن (PUBG) تصمیم گرفتند و با پخش آنلاین از طریق YouTube ، درآمد کسب می کنند. اکنون آنها می ترسند از یک منبع درآمدی خود بی بهره باشند.

این در حالی است که این یادداشت ها در حال حفر دولت هستند که همه کسانی که مشغول بازی بودند ، ممکن است اکنون پس از ممنوعیت بازی ، شروع به درخواست شغل کنند.

در حالی که گیمرها در حال حاضر به دنبال گزینه های هندی برای بازی هستند ، Memers حدس می زنند که Reliance Jio نسخه “desi” بیشتری به بازار عرضه کند.

PUBG که دارای 10-15 میلیون کاربر فعال روزانه و 30-40 میلیون کاربر ماهانه در هند است ، توسط ایرلندی Brendan Greene ساخته شد و توسط شرکت کره جنوبی Bluehole طراحی و ساخته شد.

نسخه موبایل این بازی توسط شرکت چینی چینی Tencent ساخته شده است که دارای 10 درصد سهام در Bluhole است.

ماه گذشته 59 برنامه چینی از جمله TikTok را ممنوع اعلام کرد. هفته گذشته 47 برنامه دیگر ممنوع اعلام شد و دولت به دنبال 250 برنامه دیگر برای تهدیدات امنیتی است. این حرکت در حالی صورت می گیرد که هند و چین از هفته گذشته ماه آوریل در امتداد مرز 4،057 کیلومتری خط کنترل واقعی قرار گرفته اند.

در همین حال ، در همسایگان پاکستان ، دولت قبلاً برنامه بازی را ممنوع کرده است و گیمرها با استفاده از هشتگ #ImranKhanPUBGKholo ، رسانه های اجتماعی را با توییت سیل کرده اند. دولت با بیان اینکه اعتیاد آور است و تهدیدی برای بهزیستی روانی جوانان ایجاد کرده است ، بازی چند نفره آنلاین را ممنوع اعلام کرد.