بازی قدرت در هنگ کنگ با شروع ایالات متحده از تابستان طولانی و داغ

بازی قدرت در هنگ کنگ با شروع ایالات متحده از تابستان طولانی و داغ

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان در مورد موضوعات مختلفی از جمله آخرین اخبار هونگ کنگ ، اشغال در سیاتل و اینکه چگونه مشکلات اقتصاد آمریکا می تواند آمریکا را با “انگورهای خشم” دیگر ترک کند ، صحبت کردند. لحظه

میهمانان:

فورد فیشر – فیلمساز و روزنامه نگار | منطقه خودمختار کاخ سیاه

دنی هایپونگ – مشارکت در گزارش برنامه سیاه و همکاری نویسنده استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: تاریخچه مردم از اخبار جعلی | آخرین تحولات در هنگ کنگ

ریچارد دی. ولف – استاد اقتصاد اقتصاد ارشد ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست | روز اعتصابات روز مه و چین

در ساعت اول ، مونولوگ جملر با روشی که دشمنان رئیس جمهور ترامپ در سمت چپ و راست از داستان غیرقابل تأیید “فضل های روسی” علیه وی استفاده می کنند ، بیان شد.

سپس جمارل و شین درمورد اعتراضات و مشاغل اخیر با روزنامه نگار ویدئویی فورد فیشر صحبت کردند. فیشر برخی از اقداماتی که پلیس دیده بود و تجربیات فیلمبرداری را که وی برای پوشش اشغال سیاتل استخدام کرده بود ، شرح داد که روز گذشته توسط پلیس تعطیل شد.

در ساعت دوم نمایش ، شین و جملر در مورد آخرین تحولات در هنگ کنگ با دنی هیپونگ و همچنین واکنش انگلیس ، استرالیا و مداخله قدرت نرم ایالات متحده در امور چین گفتگو کردند. آنها در مورد چگونگی تأثیر وقایع اخیر بر میلیون ها هنگ کنگ صحبت کردند ، و دنی خاطرنشان کرد که بسیاری از نیروها برای محافظت از قدرت استعماری ایالات متحده و انگلیس صف آرایی کرده اند.

در ساعت سوم ، پروفسور ریچارد وولف گفت که او بر خلاف هر چیزی که در طول عمر خود دیده است ، می گوید اقتصاد جهانی با یک بحران تاریخی روبرو است. وی همچنین درباره پتانسیل بروز بحران اجاره در سطح کشور صحبت کرد. وولف گفت هنگامی که برای اولین بار آمار اجاره مشاغل را مشاهده کرد ، دچار غرق شدن شد و فکر می کند که این مشکلات سالها به طول می انجامد و نه ماه ها. وی با آمدن برخی توصیه های عملی برای آمادگی برای بحران آینده: پول خود را پس انداز کنید و هیچ تصمیم مالی ریسکی را اتخاذ نکنید ، زیرا ممکن است به هر سکه ای که می توانید نیاز داشته باشید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم