بازیگر فیلم موزیک ویدیوی آریانا گراند متهم به بارگذاری پورنو کودک

بازیگر فیلم موزیک ویدیوی آریانا گراند متهم به بارگذاری پورنو کودک

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این اولین بار نیست که بازیگر ، گابی دمارتینو ، خود را در آب گرم می یابد. سال گذشته وی پس از انتشار ویدئویی که در آن خواننده آفریقایی-آمریکایی نورمانی توسط مردی به تصویر کشیده شد ، به دلیل گسترش کلیشه ها در مورد زنان سیاه پوست دارای ویژگی های مردانه مورد انتقاد قرار گرفت.

بازیگری که در فیلم آریانا گراند برای موفقیت “Thank U، Next” ظاهر شد ، به آپلود پورنو کودک متهم شده است. گابی دمارتینو اخیراً اعلام کرد که ویدئویی از خود به طور کامل برهنه را در OnlyFans ، سایت اشتراکی که خود را قادر می سازد سازندگان محتوا را قادر به تأمین نفوذ خود کند ، بارگذاری می کند. این وب سایت در بین کارگران رابطه جنسی محبوب است ، اما توسط دیگر سازندگان محتوا مانند تصویرگران نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اما در این کلیپ ، با عنوان “من شورت خود را نمی پوشم” ، یک زن بزرگ نشان داده نشده است ، بلکه یک گابی سه ساله برهنه می دوید و می گوید که او لباس نمی پوشد. این وبلاگ نویس که فقط در اینستاگرام 4.2 میلیون فالوئر دارد ، 3 بابت این فیلم شارژ کرد.

با نارضایتی DeMartino توسط کاربران شبکه های اجتماعی و سایر تأثیرگذاران و همچنین ستاره های فیلم بزرگسالان روبرو شد ، که این زن را به انتشار پورنوگرافی کودکان متهم کردند.

آلنا ایوانز ، ستاره پورنو ، به دیلی استار گفت ، “این زنانی مانند او هستند که باعث می شوند مردم در صنعت بزرگسالان به سراغ ما در صنعت بزرگسالان بروند که هرگز چنین کاری را انجام ندهند ، و ما مقصر آن هستیم.” نه تنها OnlyFans را در مورد این ویدیو آگاه کرده ، بلکه FBI را نیز صدا کرده است.

وبلاگ نویس مشهور یوتیوب ، پتی پیج ، این ویدئو را “بهم ریختگی بزرگ” توصیف کرد و گابی را به عادی سازی پورنوگرافی کودکان متهم کرد.

در حالی که حساب DeMartino غیرفعال شده است ، ویدیو از وب سایت حذف شد.

زن جوان بیانیه ای منتشر کرد و از او عذرخواهی کرد و گفت که این ویدئو “یک لحظه خانوادگی احمقانه است” که او می خواست آن را با مشترکانش به اشتراک بگذارد.

با این حال ، کسانی بودند که از این وبلاگ نویس دفاع کردند و گفتند که این حرکت او فقط یک شوخی است و قصد ندارد به کسی آسیب برساند.