بازیگر بالیوود سارا علی خان به دلیل “شکستن” با سوشان سینگ رجپوت کباب شد

بازیگر بالیوود سارا علی خان به دلیل “شکستن” با سوشان سینگ رجپوت کباب شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): مرگ اسرارآمیز Sushant Singh Rajput در 14 ژوئن در ابتدا به افسردگی منسوب شد و بحث و گفتگو راجع به نفخ طلبی در بالیوود را برانگیخت ، در حالی که برخی از این صنعت ادعا می کنند که فرهنگ کار سمی بازیگر را بر لبه سوق داده است.

ساموئل هاوکیپ بازیگر درگذشت بالیوود ، دوست سوشان سینگ رجپت ، با آشکار شدن که عاشق بازیگر سینا علی خان است ، پیچیدگی دیگری به جنجال پیرامون مرگ وی اضافه کرده است. او تعجب می کند که آیا سارا به دلیل فشارهای “مافیای بالیوود” روابط خود را به پایان رسانده است.

بازیگر نقش سارا علی خان دختر بازیگر سیف علی خان و امریتا سینگ با وحی در پایان پذیرایی حاضر شده اند.

هواداران سوشانت ، که خواستار تحقیقات منصفانه در مورد مرگ وی شدند ، با وحشیانه در حال سارا در توییتر می گردند و او را به دلیل تقویت نفقه در این صنعت هدف قرار می دهند.

ساموئل امروز در پست خود در اینستاگرام گفت: سارا و سوشانت “کاملاً عاشق” و “جدا از هم” در هنگام تبلیغات فیلم خود “Kedarnath” بودند. وی به فشار مافیای بالیوود اشاره کرد که می تواند سارا را برانگیزد تا با سوشانت از هم جدا شود.

چندین شهروند توییتر در توییتر عکس هایی از دختر سابق سارا و سوشانت ، ریا چاکرابورتی ، که متهم به اقدام به خودکشی در این پرونده است ، به اشتراک گذاشتند. سوشانت و سارا در نسخه 2018 “Kedarnath” در سال 2018 کار کردند.

بازیگر نقش اول زن کانگا راناوت که به دلیل مرگ سوسانت سرزنش توهین به نفس است ، در توییتر حاضر شد تا ادعا کند که سوشانت و سارا در یک رابطه هستند و سارا را برای پرتاب سوزان هدف قرار داده اند.

این بازیگر 34 ساله ، سوشانت ، در 14 ژوئن در آپارتمان خود در بمبئی کشته شد. درگذشت وی رسماً به یک خودکشی منتفی شد ، زیرا طبق گفته های این بازیگر در حال مبارزه با افسردگی است.

اکنون دفتر ارشد تحقیقاتی هند در حال تحقیق در مورد این پرونده درباره ادعاهای پدر سوشان مبنی بر اینکه رها خودکشی پسرش را کاهش داده است ، تحقیق می کند و ریاست اجرایی آژانس اطلاعاتی اقتصادی در جستجوی زاویه پولشویی در این پرونده است.