بازیابی پس از انفجار بیروت – Sputnik International

بازیابی پس از انفجار بیروت – Sputnik International

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد اخبار روز از جمله پیامدهای انفجار بیروت ، تأثیر همه گیر COVID-19 به انتخابات آینده بحث کردند.

میهمانان

میکو پلد – فعال حقوق بشر و نویسنده “پسر ژنرال ، سفر یک اسرائیلی در فلسطین” و “ناعادلانه ، داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج” | اسرائيل

گارلند نیکسون – تحلیلگر سیاسی Sputnik و مجری میزبان ساعت بحرانی و بحرانی ساعت تمدید پخش M-F از ساعت 6: 00-8: 00 بعد از ظهر EST ، درست در اینجا در رادیو Sputnik | آیا چپ واقعی دموکراتیک وجود دارد؟

جی کریستین آدامز – وکیل انتخابات که در بخش حق رأی در وزارت دادگستری ایالات متحده خدمت کرده است | قانون انتخابات

در قسمت امروز Fault Lines میزبان Shane Stranahan و Jarmarl Thomas توضيح دادند که چه کسی مسئول شکست برنی سندرز در دموکرات اولیه است و بیشترین مسئولیت را بر عهده خود ساندرز گذاشته است. سپس میزبان به میکو پله پیوستند که در مورد اوضاع سیاسی فعلی اسرائیل و با رهبر آن بنیامین نتانیاهو ، که Peled می گوید عمیقاً فاسد است ، گفتگو کردند ، اما به دلیل توانایی وی در چانه زنی سیاسی از طریق “تجارت اسب” ، او همچنان ادامه دارد. رهبری و پیروزی در انتخابات و به همین دلیل توسط حزب وی حمایت می شود. Peled همچنین درباره آنچه از وی به عنوان “سیستم آپارتاید نژادپرستانه اسرائیل” یاد شده است ، گفت و گفت كه ، اگرچه به دلیل تفكر كوتاه مدت كوتاه خود عواقب فاجعه بار دارد ، اما همچنان از دولت راست گرای نتانیاهو حمایت می كند. دولت چپ بسیار کمی در اسرائیل وجود دارد.

در ساعت دوم ، شین و جملر به گارلند نیکسون پیوستند و درباره وضعیت فعلی حزب دموکرات در ایالات متحده بحث کردند. نیکسون دموکرات ها را به دلیل عدم استفاده از هرگونه توان اقتصادی برای یافتن لایحه محرک COVID-19 که فکر می کند برای کارگران آمریکایی سودمندتر است ، مورد انتقاد قرار داد. با این حال ، نیکسون خاطرنشان کرد: دموکرات ها در نهایت همان چیزهایی را که جمهوریخواهان از نظر هزینه های نظامی و دستاوردهای منافع شرکت ها می خواهند ، می خواهند ، بنابراین آنها نتوانستند یک پرونده قوی تر را جمع کنند. سپس آنها درباره احتمال پیروزی بال تر حزب دموکرات بحث کردند و نیکسون گفت که وی معتقد است زمان بندی مهم است و انتخابات میان دوره ای در سال 2022 ممکن است فرصتی را برای دموکراتهای مترقی فراهم کند تا واقعاً حزب را متلاشی کنند و قدرت را به دست گیرند.

در یک بخش آتشین در ساعت سوم ، شین و جمارل با مشاور حقوقی انتخابات جی. کریستین آدامز پیوستند ، که بسیاری از پرونده های مربوط به تقلب در رای دهندگان را تحت پیگرد قانونی قرار داده است. آدامز خاطرنشان کرد: یک حادثه اخیر در پاترسون ، نیوجرسی ، که به پایان رسید با پرتاب انتخابات و تحت پوشش روزنامه های نیویورک تایمز به همراه سایر رسانه ها قرار گرفت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم