بازگشت به عقب نیست: بازیگر زن پاکستانی پس از فیلمبرداری ویروسی تهدید از سرمایه داران اقتصادی را ابراز کرد

بازگشت به عقب نیست: بازیگر زن پاکستانی پس از فیلمبرداری ویروسی تهدید از سرمایه داران اقتصادی را ابراز کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): اوزما خان بازیگر نقش مکمل زن پاکستانی آخرین قربانی فیلم فاش شده در بستر رسانه های اجتماعی شد. این جنجال روز چهارشنبه بیشتر شد که یک ویدئوی ضبط شده به زنی نشان داد که اوزما را به داشتن روابط خارج از ازدواج با همسرش ، عثمان متهم می کند.

اوزماخان بازیگر پس از خرابکاری خانه وی توسط مسلح مسلح ، شکایت پلیس علیه دو زن ارائه داد که به گفته وی دختران مشاغل تجاری ملک ریاز است. در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی ، این بازیگر ادعا کرد که زندگی وی در نتیجه درگیری با “قوی ترین مردم پاکستان” در معرض خطر قرار گرفته است.

اوزما گفت: “من در سه روز گذشته شرمنده ، مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و تهدید به قتل كردم. احساس می كنم كه دیگر چیزی برای از دست دادن ندارم و تصمیم گرفته ام كه ​​با قوی ترین مردم پاكستان مبارزه كنم.” افزود: “برای من این است که یا عدالت را بدست می آورم یا کشته می شوم اما اکنون دیگر برگشتی نخواهد داشت.”

در ویدئویی که به طور گسترده در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، گفته می شود که اوزما و خواهرش هوما به دلیل داشتن رابطه با همسرش ، عثمان ، که ادعا می کند دست قرمز او را گرفتار شده ، مورد مقابله و تهدید زن قرار گرفته اند. ویدئوی دیگری از این حادثه نشان داد که خانه بازیگر خرابکاری شده است و معدود مردانی گفته می شوند که به این دو خواهر حمله کرده اند.

مالک ریاض ، یکی از دلالان برجسته پاکستان ، این ادعاها را رد کرده و آنرا “تبلیغات مخرب” خوانده است.

این بازیگر همچنین به ادعای آزار و اذیت جنسی پرداخت و خواستار این شد که پلیس پنجاب قبل از شروع زخم ها ، معاینه پزشکی از او و هوما (خواهر) انجام دهد.

در همین حال ، زنی که خود را به عنوان Amna Usman ، همسر Usman معرفی کرده بود ، ادعا کرد که شوهرش با همسر بازیگر Uzma Khan رابطهی خارج از ازدواج برقرار کرده است ، در حالی که تاجر Malik Riaz هیچ ارتباطی با این بحث و گفتگو ندارد.

وی گفت: “من بارها و بارها به اوزما هشدار داده ام که ازدواج 13 ساله ام را خراب نکند ، اما او به دیدن شوهرم ادامه داد.”

avkanî