‘بازگشت به آفریقا!’: Woman Hurls Glass Bottle، Yells Slur at Black Woman Jogging in NYC – فیلم

‘بازگشت به آفریقا!’: Woman Hurls Glass Bottle، Yells Slur at Black Woman Jogging in NYC – فیلم

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ویدئویی از پرتاب بطری شیشه ای به سمت یک زن سیاه پوست در حالی که زن دوم در کوئینز ، نیویورک مشغول آهسته دویدن است ، اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است که تحقیقات پلیس را به دنبال دارد.

در این ویدئو ، زن ناشناس یک بطری شیشه ای به سمت تیفانی جانسون 37 ساله پرتاب می کند ، در حالی که جانسون در حال آهسته دویدن و مراقبت از تجارت خود است. قربانی هنگام تلاش برای پرش از مسیر ، گیج به نظر می رسد.

همچنین شنیده می شود که زن ناشناس فریاد می کشد ، “بازگشت به آفریقا ، n **** r.” جانسون ابتدا این حادثه را که در 17 آگوست رخ داد ، به مقامات گزارش نداد. با این حال ، تماشاگران این حادثه را جلوی دوربین گرفتند و پس از اینکه اخیراً این فیلم را منتشر کردند ، جانسون از طریق حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی درباره آنچه اتفاق افتاد صحبت کرد.

“یک نژادپرست با یک بطری شیشه ای به من حمله کرد. نژادپرستی حتی در یک منطقه متنوع مانند آستوریا / وودساید کوئینز ، نیویورک واقعاً واقعی و زنده است. [hatred] واقعی است. آزادی من ، زمان من ، انسانیت من مهم است ، بدن من مهم است. امیدوارم این امر به افزایش آگاهی نسبت به یک موضوع واقعی کمک کند. # در حال اجرا سیاه یا به معنای واقعی کلمه انجام هر کاری در حالی که سیاه است ، “جانسون در پستی در صفحه فیس بوک خود در توصیف حمله نوشت.

“این حادثه برای من اتفاق افتاد در حالی که مشغول دویدن در هوای 98 درجه ای بودم و به فکر کار خود بودم. من نمی دانستم کسی از این فیلمبرداری می کند ، این به معنای واقعی کلمه 1 ماه بعد ظاهر شد و اکنون در اینترنت ویروسی است. “جانسون اضافه کرد.

به گزارش نیویورک دیلی نیوز ، گروه ویژه جرایم متنفر اداره پلیس نیویورک (NYPD) در حال بررسی این حادثه است.

مظنون در این ویدئو زنی با پوست روشن در حدود 40 سالگی است که حدود 5 فوت-5 ، 160 پوند است و به نظر می رسد لهجه خارجی دارد. طبق گفته نیروهای ویژه NYPD Hates Crimes ، وی همچنین دارای چشمان آبی و موهای بلوند است.