بازشماری مجدد در جورجیا بر رشد سرب بایدن در رقابت های ریاست جمهوری تأکید دارد

بازشماری مجدد در جورجیا بر رشد سرب بایدن در رقابت های ریاست جمهوری تأکید دارد

آیا بایدن از بولسونارو حمایت کمتری می کند؟ با نگاه به ایالات متحده ، اسرائیل فلسطین را با خاک یکسان می کند. پیروزی سنا توبرویل برجسته نژادپرستی آلاباما است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند برایان میر، سردبیر مشترک Brasil Wire و نویسنده “سال سرب: واشنگتن ، وال استریت و امپریالیسم جدید در برزیل” ، برای بحث در مورد انتخابات آشفته و به ظاهر بی پایان بین دونالد ترامپ رئیس جمهور و جو بایدن ، رقیب دموکرات ، چرا ممکن است که بایدن می تواند بهبود جزئی در دولت ترامپ برای برخی از برزیلی های کارگر و اهمیت روزافزون سیاست برزیل در صحنه جهانی باشد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند میکو پیلد، فعال حقوق بشر و نویسنده “پسر ژنرال: سفر یک اسرائیلی در فلسطین” و “بی عدالتی ، داستان بنیاد مقدس پنج” ، برای بحث در مورد تسلیحات اخیر توسط نیروهای اسرائیلی از یک روستای فلسطینی در کرانه باختری ، چرا به نظر می رسد این حرکت بزرگترین آوارگی فلسطینیان در طی سالها یا حتی دهه ها باشد ، و محکومیت های بین المللی توسط سازمان ملل و سایر کشورها برای فلسطینیان در زمین به چه معناست.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد انتخاب تامی توبرویل ، مربی سابق فوتبال اوبرن به سنای آمریکا ، سابقه طولانی توبرویل در مورد اظهارات نژادپرستانه و نگرانی های دوران تصدی خود در اوبرن ، و تلاش های اخیر وی برای جبران ادعاهای مشکوک دونالد ترامپ مبنی بر نتایج انتخابات مورد مناقشه ریاست جمهوری صحبت می کنند. با تقلب در رأی دهندگان دستکاری می شوند.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر Charisse Burden-Stelly، استادیار مطالعات آفریقا و علوم سیاسی در کالج کارلتون ، بازدید از محقق با پروژه نژاد و سرمایه داری در دانشگاه شیکاگو ، و نویسنده کتاب جدید ، “W.E.B. Du Bois: زندگی در تاریخ آمریکا “، برای بحث درباره آخرین هرج و مرج انتخابات در سال 2020 ، چرا بسیاری از مردم احتمالاً حزب دموکرات را در صورت عدم تحقق اصلاحات معنی دار کنار می گذارند ، و چرا سیاستی که به نفع جوامع سیاه پوستان باشد ، به طور حتم منفعت خواهد داشت. همه گروههای تحت ستم و حاشیه نشین.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]