بارت محافظه کار در حالی که 19 سال آمریکا را در افغانستان نشان می دهد به اسکوتوس می رود

بارت محافظه کار در حالی که 19 سال آمریکا را در افغانستان نشان می دهد به اسکوتوس می رود

تأیید Barret SCOTUS ادامه دارد ، فرماندهی سایبری ایالات متحده با هکرهای انتخاباتی که هرگز انتخابات را هک نکرده اند ، مبارزه می کند. 19 سال بعد آمریكا در افغانستان است

در این قسمت از برنامه By Any Means ، مجری های ضروری شان بلكمون و ژاكی لقمان به هم پیوستند تد رال، کاریکاتوریست تحریریه و ستون نویس و برنده جایزه و نویسنده کتاب جدید ، “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” برای بحث در مورد جلسات تأیید دادگاه عالی دونالد ترامپ ، انتخاب امی کومی بارت ، سابقه حضور در محافظه کارانه – گروه مذهبی گره خورده ستایش و چطور اکنون دموکرات ها دیگر نمی توانند بهانه دیوان عالی کشور را برای تحت فشار قرار دادن مردم برای حمایت از جو بایدن مورد استفاده قرار دهند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی توسط یک فن پیوستند کریس گارافا صحبت در مورد فرماندهی سایبری ایالات متحده در مورد حملات پیشگیرانه علیه ربات حیله گر گروه هکر ، ماهیت بی نظیر سیستم های انتخابات ایالات متحده و وزارت دادگستری به کار خود برای درب پشتی در دستگاه های رمزگذاری شده ادامه می دهد.

در بخش سوم ویژه شان و ژاکی به هم پیوستند ریچارد بکر، نویسنده فلسطین ، اسرائیل و امپراتوری ایالات متحده به مناسبت 19 سال جنگ ایالات متحده در افغانستان ، زمینه تاریخی واشنگتن و کابل قبل از 11 سپتامبر و چگونگی دخالت ایالات متحده در افغانستان نشان دهنده بازگشت اقتصادی ، سیاسی و سیاسی است. پیشرفت اقتصادی در دولت رو به پیشرفت مترقی افغانستان.

شان و ژکی برای ساعت زنده به هم پیوستند براندون ساتونمیزبان گفتمان پادکست ، برای بحث در مورد دموکرات ها در مورد انتخاب SCOTUS ترامپ در SCOTUS ، ایمی کومی بارت ، یک بانک جدید متعلق به سیاه پوستان که توسط Killer Mike ، رپ آتلانتا تبلیغ می شود ، و مونولوگ بحث برانگیز شنبه شب زنده زنده از بیل بور کمدین.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم