ایوانکا ترامپ برای آموزش آنلاین “علوم” “پتوی قفل شده” به تمسخر گرفت

ایوانکا ترامپ برای آموزش آنلاین “علوم” “پتوی قفل شده” به تمسخر گرفت

با قوانین سختگیرانه فاصله گذاری اجتماعی در ایالات متحده در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، برخی از اپراتورهای مشاغل کوچک از زمان دستورالعمل بستن درها ، ضررهای عمده ای را تجربه کرده اند. این امر به ویژه در رابطه با صنعت غذا و نوشیدنی قابل مشاهده بوده است.

ایوانکا ترامپ ، مشاور رئیس جمهور ، پس از انتقاد شدید از “قفل های پتویی” ، که به گفته او “در علوم پایه نیست” ، بحث و گفتگو را برانگیخت.

این نظر در حالی صورت گرفت که دختر ترامپ یک کلیپ ویروسی را به اشتراک گذاشت که تقابل میان صاحب رستوران کالیفرنیایی ، نیک یونانی و کارشناسان بهداشتی را گزارش می کند که گفته می شود وی برای باز ماندن استناد کرده است.

در این ویدئو ، رئیس رستوران آنتون ون هاپن شنیده می شود که به دنبال تعلیق مجوز تجارت وی در رابطه با محدودیت های COVID-19 ، از بازرسان آژانس بهداشت و درمان شهرستان ونتورا گریه می کند “آیا شما می خواهید اجاره من را پرداخت کنید … کارمندان من؟” .

داستان جذاب رستوران دار در میان مخاطبان آنلاین طنین انداز شد و دختر ایوانکا ، دختر رئیس جمهور ، منتقد عمومی اقدامات قفل را مورد توجه قرار داد.

به طور خاص ، مشاور WH در توییتر گفت که “قوانین خودسرانه” مانند “نابود کردن زندگی” است.

ایوانکا نوشت ، “این اشتباه است که صاحبان مشاغل کوچک برای زنده نگه داشتن رویای آمریکایی خود بسیار سخت جنگیده اند” کلیپ

به گفته ترامپ جونیور ، که در اواخر ماه نوامبر اعلام کرده بود که آزمایش ویروس کرونا مثبت است ، این قفل ها براساس علم نبوده است.

©
عکس AP / ایوان ووچی

ایوانکا ترامپ و دونالد ترامپ جونیور ، هنگام سخنرانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، هنگام سخنرانی دونالد ترامپ در یک راهپیمایی مبارزاتی در فرودگاه منطقه ای کنوشا ، دوشنبه ، 2 نوامبر 2020 ، در کنوشا ، ویس

اظهارات وی و خواهرش واکنش مبهمی در میان کاربران شبکه های اجتماعی ایجاد کرد ، بسیاری از آنها عجله کردند تا موافقت کنند که این محدودیت ها برای تجارت مواد غذایی مضر است ، زیرا رستوران ها تنها عامل انتقال کمتر از ده درصد عفونت های COVID هستند ، با توجه به تلاش برای ردیابی تماس.

اما برخی از کاربران اینترنتی “ناآگاهی” و واکنش آرام پدر ایوانکا را عامل گسترش سریع ویروس و محدودیت های احتمالی قفل شدن ویروس کرونا می دانند.

برخی از مفسران نیز به رغم اظهارنظرهای جسورانه “علمی” علی رغم اینکه کارشناس واقعی این موضوع نبودند ، ایوانکا را به سخره گرفتند.

این تحول در حالی اتفاق می افتد که انتظار می رود کنگره ایالات متحده در مورد لایحه دو حزبی Covid-19 رأی دهد که می تواند به 300 میلیارد حمایت اضافی “ضروری” برای مشاغل کوچک برای ضررهای ناشی از بیماری همه گیر منجر شود.