ایوانکا ترامپ با عنوان “پرنسس نپوتیستا” نام تجاری خود را آغاز کرد و در حین سفارش خودزنی فدرال پیش رفت

ایوانکا ترامپ با عنوان “پرنسس نپوتیستا” نام تجاری خود را آغاز کرد و در حین سفارش خودزنی فدرال پیش رفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دختر اول ایوانکا بیش از یک بار بر اهمیت انزوا و دوری اجتماعی تأکید کرده است ، به معنای ماندن حداقل شش پا از دیگران و همچنین کار از راه دور در هر زمان ممکن.

ایوانکا ترامپ برای جشن گرفتن اولین شب Passover ، در یکی از املاک خانوادگی آنها ، به نیوجرسی رفته است و از توصیه های خود و دستورالعمل های فدرال برای ماندن در هنگام بیماری همه گیر در عروق کرونویوسی غافل شده است ، مجله نیویورک تایمز گزارش داد ، با انتشار خبری مبنی بر عصبی خام در رسانه های اجتماعی.

طبق گفته های دو نفر که با برنامه های سفر خود آشنا هستند ، ایوانکا به همراه همسرش جارد جوشنر و سه فرزندشان برای سفر به کلوپ گلف خصوصی پدرش ، Trump National Golf Club Bedminster در نیوجرسی پیوست.

کاخ سفید بلافاصله در مورد خروج دختر اول از خانه خود در واشنگتن اظهار نظر نکرد ، که به دستور D.C نیز پرواز کرد که همه ساکنان بجز فعالیتهای اساسی در خانه بمانند. مورد دوم بلافاصله توسط توییترهای دقیق مورد بررسی قرار گرفت:

“چند دلار مالیات و مأمورین سرویس مخفی این هزینه را برای ما هزینه کردند؟” یکی در توییتر از خود سؤال کرد ، در حالی که دیگری پیشنهاد کرد که این خانواده طوری عمل می کند که گویا از COVID-19 مصون هستند:

“احمق احمق! شاهزاده خانم نپوتیستا منوط به قوانینی است که بر مردم کوچک حاکم است! ” یکی دیگر از تعجب ، با بسیاری دیگر همان را نشان می دهد:

در حالی که کوشنر قبلاً به کاخ سفید برگشته است ، جایی که وی در نبرد خود با کورو ویروس به کارگروه کمک کرده است ، خانم ترامپ همچنان به کار خود از بدمینستر ادامه داده و با فرزندانش تماس گرفته و وقت خود را در آنجا می گذراند.

از زمان وقوع بحران ، ایوانکا طرفدار صوتی فاصله های اجتماعی بوده است و به تیمش توصیه کرده است که در صورت امکان از راه دور از کاخ سفید به دور از موزه کاخ سفید کار کنند ، مگر اینکه برای سفر به آنجا ضروری باشد.

در حالی که به طور موقت در حال انزوا در انتظار نتایج آزمایش عروق کرونوس ، او عکس های خانوادگی زیبا منتشر کرد. یکی از آنها ایوانکا و بچه های بچه هایش در ساخت یک چادر با یک ملافه در اتاق نشیمن به عنوان یک ایده خلاق برای والدین شاغل از خانه است.

ایوانکا در ویدئویی با تبلیغ فاصله اجتماعی گفت: “آنهایی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که می توانند در خانه بمانند ، لطفا این کار را انجام دهند” ، افزود: هر کس قادر به انجام کار کمی برای گسترش COVID-19 است. .

طبق نقشه به روز شده WHO ، ایالات متحده تا به امروز بیش از 604،000 مورد کروավիրویروس را تأیید کرده است ، از جمله حدود 26000 مرگ ناشی از COVID-19 ، که کانون های داغ واشنگتن و نیویورک هستند.


پاسخی بگذارید