“این AF لغو شده است”: Netizens Lambast Amazon بیش از N-Word که در توضیحات محصول استفاده می شود

“این AF لغو شده است”: Netizens Lambast Amazon بیش از N-Word که در توضیحات محصول استفاده می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این اولین باری نیست که غول تجارت الکترونیکی خود را در آب گرم نسبت به محصولاتی که در وب سایت آن ظاهر می شود ، یافت. در سال 2010 ، این شرکت پس از آنكه مشخص شد كتاب راهنمای پدوفیلی در وب سایت خود موجود است ، موانع انتقادی را به خود جلب كرد. در سالهای اخیر ، این شرکت به دلیل فروش سایر محصولات بحث برانگیز مورد انتقاد قرار گرفته است.

آمازون پس از استفاده از کلمه n در توصیف یک محصول در وب سایت خود ، مورد استفاده کاربران رسانه های اجتماعی قرار گرفته است. یک جفت بروج چرمی فلورانس شکسپیر در چندین رنگ موجود بود که یکی از آنها به عنوان “n *** er brown” توصیف شد. به نظر می رسد که این است برای اولین بار گزارش شد توسط سیاستمدار انگلیس ، دیوید لمی ، عضو حزب کارگر ، که از این شرکت خواست که تبلیغات را از بین ببرد.

با این حال ، دیگر کاربران رسانه های اجتماعی در واکنش های خود محدودتر بودند.

برخی از مردم از توضیحات توهین آمیز چنان شوکه شده اند که در ابتدا معتقد بودند این گزارش اخبار جعلی است.

بسیاری از این شرکت خواستند تا کارمندان مسئول نظارت بر توصیف محصولات را اخراج کند و تعجب می کردند که چرا شخصی از یک کلمه توهین آمیز برای توصیف یک رنگ استفاده می کند.

سایر کاربران گفتند که آمازون اهمیتی نمی دهد که محصولاتی که در وب سایت ظاهر می شوند ، مادامی که پول بدست آورند.

با این وجود برخی دیگر گمان می کردند که این مسئله نتیجه ترجمه بد بوده است و با گفتن اینکه فرد مجرم باید مقصر باشد ، نه شرکت ، از آن دفاع کردند.

اندکی پس از انتشار این خبر ، از وب سایت آمازون حذف شد. با این حال ، دیوید لامی ، سیاستمدار انگلیسی ، راضی نبود و از این شرکت در مورد سیستم هایی که استفاده می کند برای جلوگیری از نمایش محتوای توهین آمیز در وب سایت سوال کرد.

این اولین بار نیست که آمازون خود را در آب گرم یافت. بنیانگذار غول تجارت الکترونیک ، جف بزوس ، زمانی گفته بود که این شرکت “کالاهای خوب ، بد و زشت” را به فروش می رساند. در سال 2010 ، این شرکت تقریباً پس از آنکه از انتشار کتاب خود منتشر شده با عنوان راهنمای پدوفیل برای عشق و لذت لذت برد ، تقریباً خود را در معرض تحریم عمومی دانست و گفت که گرفتن این کتاب از وب سایت به معنای شرکت سانسور محصولات است.

در سالهای اخیر ، آمازون به فروش كتاب و كتابهای نئو نازی متهم شده است كه برتری سفیدپوست ، از جمله كتابی را كه توسط رهبر سابق كو كلوكس كلان ایجاد شده است ، متهم شده است. امسال این شرکت به انتقاد تسلیم شد و برخی از کتابهای بحث برانگیز را از وب سایت خود حذف کرد. با این حال ، هنوز هم می توانید کتابهایی مانند SS Leadership Guide را در آمازون بخرید.