“این یک استعاره است”: شهروندان درحالی که گفته می شود باغ جدید گل رز ملانیا ترامپ نیاز به تعمیرات دارد مبهوت می شوند

“این یک استعاره است”: شهروندان درحالی که گفته می شود باغ جدید گل رز ملانیا ترامپ نیاز به تعمیرات دارد مبهوت می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کمتر از سه هفته پس از رونمایی رسمی ، گل رز باغ جدید ملانیا ترامپ که به تازگی بازسازی شده است ، در حال حاضر در حال از هم پاشیدن است و خشم شهروندان اینترنتی را به خود جلب می کند.

“باغ گل رز جدید در حال تعمیر است از جمله زهکشی ضعیف و بد آب بودن. #MellaniasRoseGarden ، ” یکی از کاربران نوشت.

“بله ، من هنوز در مورد باغ گل سرخ عصبانی هستم. و این کمکی نمی کند ، ” دیگری اضافه شده است.

“فقط 3 هفته پس از خراب شدن ملانیا باغ گل رز کاخ سفید ، در حال حاضر تحت تعمیرات اضطراری قرار دارد. احساس می کنم این یک استعاره است ” سومین نفر در

یک منبع با اطلاع از موضوع اخیراً به CNN گفته است که این باغ در حال تعمیر است و “با مشکل تخلیه آب” و “برخی از عوارض جزئی با ساخت و ساز به روز” مواجه است. علاوه بر این ، چمن های جدید در باغ گذاشته می شود.

با برگزاری یک کنفرانس خبری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور در روز دوشنبه در رواق شمالی کاخ سفید ، یک منبع به CNN گفت که میزبانی خبرنگاران در باغ رز در وضعیت فعلی “کاری غیرقابل انجام است”.

بانوی اول اعلام کرد که در اواخر ماه ژوئیه در حال انجام تعمیرات اساسی در طراحی گل رز است. بازسازی شامل تغییراتی در گیاهان ، درختان ، چمن ها و گل ها و همچنین شامل افزودن مسیرهای جدید سنگ آهک ، و همچنین سیستم های آبیاری زهکشی و آبیاری و کابل های برق زیرزمینی بود.

تلاش های باغبانی ملانیا پس از آنکه ادعا شد بانوی اول درختان و گل های گیلاس را که در سال 1962 به هدایت بانوی اول وقت ژاکلین کندی کاشته شده بود ، برداشته بود ، انتقادات گسترده ای را به دنبال داشت. با این حال ، چنین نیست ، زیرا بسیاری حذف درختان خرچنگ را با درختان معروف گیلاس اشتباه گرفته اند.

شایان ذکر است که حتی درختان خرچنگ نیز خرد نشده اند. در عوض ، آنها دوباره منتقل شدند تا در جای دیگری کاشته شوند.

مگان مک کین ، ستون نویس آمریکایی ، جان سناتور فقید ایالات متحده ، جان ” مک کین ، در ماه اوت توییت کرد.

“قرار نیست همه کارهای تاریخی دوباره انجام شود.”