“این هنوز تمام نشده است”: شهروندان در انتخابات ویژه SNL با ترامپ “بازنده” لقب گرفتند

“این هنوز تمام نشده است”: شهروندان در انتخابات ویژه SNL با ترامپ “بازنده” لقب گرفتند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/104988/29/1049882978_0:8:1369:779_1199x675_80_0_0_e2d917d76661b40bf493242d670c6269.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011081081092693- آن-نه-به-اینترنت-برای-انتخاب-خاص-با-ترامپ-دوبل- نزدیکتر-تقسیم-می شود /

نمایش کمدی اسکچ اواخر شب در طول تاریخ خود از هیچ رئیس جمهور یا مقام دولتی غافل نشده است. در طی چهار سال گذشته ، نویسندگان این برنامه به دونالد ترامپ و دولت او مرتباً مورد انتقاد قرار گرفته اند و انتقادات تندی از جمهوری خواهان را به دنبال داشته اند. ترامپ حتی Saturday Night Live را به تحقیق تهدید کرد.

شهروندان با دیدن آخرین قسمت Saturday Night Live که به انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده اختصاص دارد ، اختلاف نظر دارند. میزبان این ویژه برنامه کمدین معروف دیو چاپل بود. وی در مونولوگ آغازین خود ترامپ را “نژادپرست ، خنده دار پسر یک ب *** ساعت” خواند و از رفتار همه گیر ویروس کرونا توسط جمهوریخواهان انتقاد کرد.

سپس جیم کری ، بازیگر و مایا رودولف ، بازیگر جو بایدن و رقیب وی ، کامالا هریس ، با سخنرانی های خود پس از انتخابات صحبت کردند.

کری در تقلید از بایدن گفت: “ما این کار را انجام دادیم. آیا باورت می شود؟ من صادقانه می گویم که نمی توانم”. “مدت زیادی است که اتفاق خوبی رخ داده است. … من هرگز احساس اینقدر زنده بودن نکردم که این مسخره است زیرا من آنقدر زنده نیستم”.

پس از آن كری با بازخوانی شخصیت Ace Ventura ترامپ را بهم زد.

این بازیگر گفت: “در زندگی موقعیت هایی وجود دارد و این یکی از آنهاست که باید یک برنده و یک بازنده وجود داشته باشد”.

پس از این بازیگر ، آلک بالدوین ، که از سال 2016 دونالد ترامپ را به تصویر کشیده است ، با خواندن یک اجرای غم انگیز از “مرد ماچو” توسط مردم دهکده ، که دونالد ترامپ در آهنگ های خود بازی کرده است ، سخنرانی احتمالی امتیاز جمهوری خواه را به تصویر می کشد تجمعاتش

کاربران شبکه های اجتماعی در مورد ویژه SNL اختلاف نظر داشتند. بسیاری از کاربران از این نمایش و نویسندگان آن بخاطر هجو درباره ترامپ تعریف و تمجید کردند.

برخی از کاربران اینترنتی اظهار داشتند که الک بالدوین در نقش دونالد ترامپ را از دست خواهند داد.

با این حال ، دیگر کاربران شبکه های اجتماعی از این نمایش انتقاد کردند که قبل از شمارش همه آرا بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب دعوت کرده و بر ادعاهای کلاهبرداری رای دهندگان تأکید کردند.

Netizens همچنین با تعصب ادعایی SNL برخورد کرد و گفت که این نمایش جو بایدن را به خاطر اظهارنظرهایی که در طول سالها انجام داده است مسخره نمی کند.